Çözüldü Videolar klasörünün konumunu değiştirirken kullanıcı klasörünü videolar oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kahvecirüstem

Hectopat
Tekrar format atmak istemiyorum. Videolar klasörüm bozuldu şu an. Konumu değiştirirken kullanıcılara aktarıyordum. Bir anda kullanıcı gitti. Videolar geldi.

Dosya Ekleri

• unknown_2023.08.03-21.52.png
    unknown_2023.08.03-21.52.png
    133,7 KB · Görüntüleme: 34
  • unknown_2023.08.03-21.52_1.png
    unknown_2023.08.03-21.52_1.png
    65,7 KB · Görüntüleme: 34
Çözüm
Videolar'a tıklayınca seçtiğim videolar kısmına gidiyor. Kısayol düzeldi açıkçası. Ama şuan kullanıcıdaki ismim buga girdi videolar gözüküyor hala. Onu çözemedim.
Bilgisayarı yeniden başlattınız mı? Eğer hali hazırda yeniden başlattıysanız CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp del /f /a C:\Users\[kullanıcı adınız]\desktop.ini yazmayı ve bilgisayarı tekrar yeniden başlatmayı deneyin.
Tekrar format atmak istemiyorum. Videolar klasörüm bozuldu şu an. Konumu değiştirirken kullanıcılara aktarıyordum. Bir anda kullanıcı gitti. Videolar geldi.

Garip bir bug olmuş anladığım kadarıyla ama çok fazla zararı yok gibi duruyor sorunu çözmek için yeni kullanıcı hesabı oluşturup onu kullanın ben olsam bu bugu pek dert etmem zararsız duruyor.

Garip bir bug olmuş anladığım kadarıyla ama çok fazla zararı yok gibi duruyor sorunu çözmek için yeni kullanıcı hesabı oluşturup onu kullanın ben olsam bu bugu pek dert etmem zararsız duruyor.

Vallahi şu anlık bir sıkıntısı yok gibi duruyor. Ben küçük şeylere bile çok kafa takıyorum bunu kafamdan silmeye çalışıyorum. Şu anlık zararını görmedim.

Vallahi şu anlık bir sıkıntısı yok gibi duruyor. Ben küçük şeylere bile çok kafa takıyorum bunu kafamdan silmeye çalışıyorum. Şu anlık zararını görmedim.

Zararı olmayan bir bug dert etmenize gerek yok orada öyle kalır günlük kullanıma bir zararı da dokunmaz takmayın bilgisayarınızı bug olmadan önce nasıl kullanıyorsanız aynı şekilde kullanmaya devam edin illa çözeceğim diyorsanızda yeni kullanıcı hesabı oluşturup diğerini silin ve yenisinden devam edin.

Sol paneldeki videolar a sağ tıklayıp özellikler sekmesinden konum a tıklayıp varsayılanı yükle der misin?

Geri
Yukarı