Videolar piksel piksel görünüyor

Merhaba son zamanlarda YouTube ya da dizi film izlerken görüntünün çok kötü olduğunu fark ettim, çözünürlük 1080p ama görüntü çok kötü. Opera GX kullanıyorum YouTube için bir eklenti kullanıyorum görüntüdeki doygunluğu ayarlayabiliyorum. Bu ayarı açtığımda görüntü düzeliyor bu eklentiyi kaldırdım ama görüntü yine aynı Chrome'da denedim yine aynı, piksel piksel. PC'yi sıfırlamadım en son çare sıfırlayacağım.

Ekran Alıntısı 3.PNG

Ekran Alıntısı 4.PNG

2.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı sad.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD Software ayarlarında ses ve video sekmesinden ayarlamalar yaptınız mı?

1672344079088.png

Videolar piksel gözüküyor. 1080p yayından alınan ekran görüntüsü bu ekran kartı driverlarını silip yüklemeyi denedim az once bir şey fark etmedi görüntü keskinleştirme flan açık değil bende AMD kullanıyorum.

yayından kaynaklanmıyo bütün videolar yayınlar böyle

Dosya Ekleri

• Screenshot_106.png
    Screenshot_106.png
    3,3 MB · Görüntüleme: 237
Videolar piksel gözüküyor. 1080p yayından alınan ekran görüntüsü bu ekran kartı driverlarını silip yüklemeyi denedim az once bir şey fark etmedi görüntü keskinleştirme flan açık değil bende AMD kullanıyorum.

Yayından kaynaklanmıyor bütün videolar yayınlar böyle

Bu ayarı denediniz mi?

1672344079088-png.png

Garip bir şekilde ses ve videoda yaptığım ayarlar etkilemiyor hiçbir şeyi ve bütün driverlar güncel ben en iyisi konu açayım.

Garip bir şekilde ses ve videoda yaptığım ayarlar etkilemiyor hiçbir şeyi ve bütün driverlar güncel ben en iyisi konu açayım.

Opera'nın video oynatıcı efekt uygulamasını kullanıyor iseniz o yüzden olabilir. Chrome da deneyin ayarları.

Yeni konular

Geri
Yukarı