Videolar yavaş açılıyor

Kadiroaou

Kilopat
Daha fazla  
Ok sitesinden ya da farklı video sitelerinden izlediğim videolar çoğu zaman yavaş açılıyor, donarak açılıyor. Herhangi bir eklenti veya VPN kullanmıyorum, sebebi nedir?
Resim koymayı beceremedim, hız testi: İndirme 92, gönderme 7, geçikme 5 şeklinde çıktı.

Sisteminizden kaynaklı olabilir.

Sistem derken güçsüz bir bigisayar mı demek istediniz? Şu an her oyunu en yüksek ayarda ve 60 FPS de oynayabiliyorum. Windows'dan bahsediyosanız 11 kullanıyorum en son sürüm yeni format attım ve her şey güncel, bilgisayarın BIOS'u osu busu aklınıza gelebilecek her şey güncel eksik bir şey yok.

Görev Yöneticisi'nin SS atar mısınız?

Özür anlamadım, görev yötecisinin resmini mi istiyorsunuz, tam olarak hangi kısmını?

Sistem derken güçsüz bir bigisayar mı demek istediniz? Şu an her oyunu en yüksek ayarda ve 60 FPS de oynayabiliyorum. Windows'dan bahsediyosanız 11 kullanıyorum en son sürüm yeni format attım ve her şey güncel, bilgisayarın BIOS'u osu busu aklınıza gelebilecek her şey güncel eksik bir şey yok.

Özür anlamadım, görev yötecisinin resmini mi istiyorsunuz, tam olarak hangi kısmını?

Peki güç ayarlarını kontrol eder misiniz?

Görev yöneticisine geldiğinizde performans sekmesi

Farklı bir tarayıcı deneyin.

Aklıma gelmişti 3 tarayıcı denedim aynı, kimi site hızlı açılıyor kimi donarak.

Görev yöneticisine geldiğinizde performans sekmesi
1669296939958.png

Peki güç ayarlarını kontrol eder misiniz?
Tam olarak neresinden bahsettiniz?
1669297107986.png

Geri
Yukarı