Videolarda saniyelik kırpma

KeremYilmaz2

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Birçok videoda görüyorum. Videoda "eeeee" dediği, duraksadığı, nefes aldığı yerleri bile kesiyor ve videoyu çok daha akıcı hale getiriyorlar. Bunu daha pratik bir şekilde yapmanın bir yolu var mı yoksa her saniyeyi tek tek kesmek gibi bir eziyete katlanmak mı gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Birçok videoda görüyorum. Videoda "eeeee" dediği, duraksadığı, nefes aldığı yerleri bile kesiyor ve videoyu çok daha akıcı hale getiriyorlar. Bunu daha pratik bir şekilde yapmanın bir yolu var mı yoksa her saniyeyi tek tek kesmek gibi bir eziyete katlanmak mı gerekiyor?

Tek tek kesiyorlar.

Merhaba.

Tek tek kesiyorlar sonuçta bu ortamda gelişmek istiyorsan çaba, emek göstermen gerekiyor.

Movavi Video Suite ile yapabilirsin. Videoyu, düzenleme kısmında ölçek kısmından genişletiyorsun ve en küçük ayrıntılara kadar rahatça kesiyorsun. Yeni başladıysan internette bir sürü öğretim videosu bulunuyor bakarsın.
Steam de Movavi Video Suite 17 indirimde istersen 19 TL'ye alabilirsin.

Movavi Video Suite ile yapabilirsin. Videoyu, düzenleme kısmında ölçek kısmından genişletiyorsun ve en küçük ayrıntılara kadar rahatça kesiyorsun. Yeni başladıysan internette bir sürü öğretim videosu bulunuyor bakarsın.

Bahsettiğin programı şimdi gördüm. Bu kadar büyük indirimi de kaçırmadım, aldım. Bu işlemi kısayoldan yapmanın nasıl olacağını bir tık daha detaylı anlatma ihtimalin var mı?

Paylaşım için teşekkürler bende basit bir video editör arıyordum akşam indirim bitmezse PC geçince alırım.

Yanlış anlamadıysam, bu program sadece, Movavi Video Editor ve bunun gibi birkaç programı içinde barındıran bir "paket". Ben de Movavi Video Editor Plus zaten var. Yani sanırım, Suite çok da işe yarayan birşey değil benim için.

Nasıl yapıldığına dair örnek bir video var mı ya da sen bu söylediğini biraz daha detaylandırabilir misin?

Tabii.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı