YouTube Videolarda tam ekranda iken saliselik olarak görüntü gidip geliyor

avcimert

Centipat
Daha fazla  
Bunu durumu uzun değil. Genelde 4 dk altındaki videolarda yapıyor. Farklı tarayıcı ve YouTube dışındaki diğer video platformlarında da aynısını yapmakta.
Video tam ekranda iken ekran yanıp sönmeye başladıgımda fareyi oynattıgımda kesiliyor. Sonra video ilerletme cubugunu kapattıgımda tekrar aynı şey oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tarayıcıyı güncellediğim halde devam ediyor. Demin gene aynı şeyi yaparken ekranın kendi ayar menüsünü açtığımda onda aynı şey olmuyordu. Ama tam ekran olan video yanıp sönmeye devam etti. Öğlen ekran kartı sürümünü GeForce Experience güncelledim ondan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum ama sadece tarayıcılardaki videolarda oluyor. Başka nelerden kaynaklı olabilir? Yeni sürüm gelene kadar ekran kartı sürümü ile ilgili çok bir şey yapamam.

Az önce bir şey denedim. Anında yeniden oynatma özelliğini kapattığımda bahsettiğim hatayı kesti yarın tekrar kontrol edeceğim.

Cevabını uzun zamandır bulamadım başka bir konuda bazen aniden ortaya çıkan siyah pikseller durumu var. Bu yanıp sönme olayı ikinci karşılaştığım sorunlardan biri.

Geri
Yukarı