Videoları kırpıp en üstte göstermek

Doğukannnnn

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Gigabyte B550M-DS3H
ID-COOLING SE-214-XT
Corsair DDR4 2x8GB 3000MHz CL15
Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2
Kingston KC3000 1TB 7000-6000MB/s
Samsung 850EVO SSD.
Seasonic S12II-620 620W 80+ Bronze.
DARK N10
Bilgisayarda bir iş yaparken bir yandan bir şeyler izlemek istiyorum. Altta açtığım videonun küçük ekranda en üst konumda görünmesini sağlayacağım bir program ve ya yazılım var mıdır?

Örneğin; YouTube üzerinden açtığım bir videonun, ben oyun oynarken ekranın bir yerinde oynamaya devam edecek. Oynarken izleyeceğim.

Değişik değişik programlar indirmene hiç gerek yok. Opera tarayıcı kullan kendi özelliği olarak var. Tarayıcı olarak diğerlerinden kat kat iyi. Uzun zaman Chrome kullanıyordum 1 yıldır operaya geçtim daha memnunum.

Chrome'da Universal VideoMaximizer eklentisine bir göz at hocam.

1- Universal VideoMaximizer

2- Video Maximizer

Bu ikisi senin dediğin gibi sanırım.
Hocam bunlar ayrı sekmeye aldı fakat oyuna geçtiğimde altda kalıyor. Sekmenin hep üstde kalması lazım ki oyuna geçince alta almasın videoyu.
Değişik değişik programlar indirmene hiç gerek yok. Opera tarayıcı kullan kendi özelliği olarak var. Tarayıcı olarak diğerlerinden kat kat iyi. Uzun zaman Chrome kullanıyordum 1 yıldır operaya geçtim daha memnunum.
Alternatif tarayıcım Opera. VPN desteği vs. fakat dediğin özelliğini hiç duymamıştım.

Hocam bunlar ayrı sekmeye aldı fakat oyuna geçtiğimde altda kalıyor. Sekmenin hep üstde kalması lazım ki oyuna geçince alta almasın videoyu.

Alternatif tarayıcım Opera. VPN desteği vs. fakat dediğin özelliğini hiç duymamıştım.

Onun için Deskpins veya Ontopreplica programları var hocam. Istediğin sekmeyi en üste sabitliyorsun ama oyuna girincede üstte durur mu bilmiyorum ama denemek lazım.

Youtube gir videonun üstüne imleçle gel. Yukarıda ortada bir ok belirecek ona tıklayıp dene.

Onun için Deskpins veya Ontopreplica programları var hocam. Istediğin sekmeyi en üste sabitliyorsun ama oyuna girincede üstte durur mu bilmiyorum ama denemek lazım.
Youtube gir videonun üstüne imleçle gel. Yukarıda ortada bir ok belirecek ona tıklayıp dene.
Opera işimi çözdü. Ekstra yazılıma gerek kalmadı. Teşekkür ettim meğersem çözüm yanıbaşımdaymış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı