Videoların FPS'ini ölçme

SelimAkoguz

Hectopat
Yer
Selim
Daha fazla  
Meslek
Selim
Kaydedilmiş bir videonun saniyede kare oynatma hızı nasıl ölçülür? Yani elimde olan bir videonun FPS'ini ölçmek istiyorum. Bildiğiniz bir program var mı? GSPOT270A adlı bir uyguluma buldum istediğim özelliğe sahip ama o da FPS'i yanlış gösteriyor. 30 FPS üstü olan videoların değerini 29, 640 FPS gözüküyor. Kısaca önerebileceğiniz bir uygulama var mı? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ tık -> özellikler -> ayrıntılar.

Ayrıca durumunu değiştir.

1607958997511.png

Teşekkürler. Ama bir sorum var. 30 FPS'in üstünde olduğuna emin olduğum videolar 29.97 kare/s gözüküyor. Xbox One S cihazında 1080p SDR olarak çektiğim bir video. Oyun: Forza Motorsport 7

Teşekkürler. Ama bir sorum var. 30 FPS'in üstünde olduğuna emin olduğum videolar 29.97 kare/s gözüküyor. Xbox One S cihazında 1080p SDR olarak çektiğim bir video. Oyun: Forza Motorsport 7
29.97 FPS kayıt alıyor çünkü. 60 FPS kayıt almak istiyorsan harici capture card alman lazım.

29.97 FPS kayıt alıyor çünkü. 60 FPS kayıt almak istiyorsan harici capture Card alman lazım.

Çok teşekkür ederim bu değerli bilgi için :) oyun testleri yapıp onların FPS değerlerini vermek istiyordum. Demek ki capture Card alana dek sadece grafik testleri yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı