Çözüldü Videonun sonuna kandırdım diye şarkı koyan Minecraft YouTuber'i

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BaraNaCAr1

Decapat
Daha fazla  
Minecraft ile ilgili saçma videolar atıyordu. Kuyunun altında ejder buldum, köyün altında ejder buldum gibi videolardı. Ama videonun sonunda " kandırdım nazlı yarim" diye devam eden bir şarkı koyuyordu. Çok eskiden izliyordum, hangi kanal olduğunu bilen var mı?

Minecraft ile ilgili saçma videolar atıyordu. Kuyunun altında ejder buldum, köyün altında ejder buldum gibi videolardı. Ama videonun sonunda " kandırdım nazlı yarim" diye devam eden bir şarkı koyuyordu. Çok eskiden izliyordum, hangi kanal olduğunu bilen var mı?

Han kanal eskiden içerikleri çok kaliteliydi çocukluğum onunla geçti.

Kardeşim o videolara inanırdı. Ondan sordum. Han kanal olduğunu bilmiyordum saçma dediğim için özür dilerim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu kanaldı gaiba.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu kanaldı gaiba.
Aynen buydu niye han kanal diye yanlış bilgi veriyorsunuz. Bende o kadar Han kanalda aradım bu videoları.

Yeni konular

Geri
Yukarı