VideoUI.exe virüs mü?

• Konuyu başlatan dutyd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B

dutyd

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bilgisayarda böyle bir şey yanıt vermemiş bu bir virüs mü?

1614924356413.png

Windows üzerindeki video oynatıcı uygulamaya ait bir dosya kendisi. Yani virüs değil ama başka şeylerden şüpheniz varsa bir Anti-Virüs kurabilirsiniz.

Aşağıda da benim sistemde Filmler ve TV açıkken gelen bir EXE dosyasının ekran alıntısı yer alıyor. Yani bu virüs değil.

1614927493102.png

Son düzenleme:
Windows üzerindeki video oynatıcı uygulamaya ait bir dosya kendisi. Yani virüs değil ama başka şeylerden şüpheniz varsa bir Anti-Virüs kurabilirsiniz.

Aşağıda da benim sistemde Filmler ve TV açıkken gelen bir exe dosyasının ekran alıntısı yer alıyor. Yani bu virüs değil ve Xbox ile de alakalı değil.

Eki Görüntüle 907191

Hocam Kaspersky ile tam tarama yaptım bir şey çıkmadı temiz o zaman virüs değil o dosya.

Temiz o zaman virüs değil o dosya.

Evet zaten öyle. Ben o ekran alıntısını kendi sistemimden paylaştım ve gördüğünüz gibi aynı dosya bende de vardı. Lütfen bu tarz konularda Microsoft'ta daha önce açılmış konulara bakın. Aksi taktirde burada konu açılınca görüldüğü gibi yanlış bilgiyle dolu bir konu ortaya çıkıyor. :)

Sorunun çözülmesine sevindim.

Evet zaten öyle. Ben o ekran alıntısını kendi sistemimden paylaştım ve gördüğünüz gibi aynı dosya bende de vardı. Lütfen bu tarz konularda Microsoft'ta daha önce açılmış konulara bakın. Aksi taktirde burada konu açılınca görüldüğü gibi yanlış bilgiyle dolu bir konu ortaya çıkıyor. :)

Sorunun çözülmesine sevindim.

ESET virüs algıladı. Ondan öyle söyledim. Kusura bakmayın :(

Geri
Yukarı