Videoyu durdurduktan sonra bir süre bekleyip tekrar oynatınca videonun başlaması gecikiyor

Kimbayo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, çok ilginç bir sorun yaşıyorum. YouTube'da veyahut herhangi bir video oynatıcıda internetten bağımsız olarak ( çünkü video indirip internete bağlı olmadan da denedim ) bir videoyu izlerken hatta direkt söyleyeyim. Ders videosu izlerken video biraz ilerledikten sonra durdurup notlar alıyorum, daha sonra videoyu tekrar yürütmek istediğimde butona bastıktan ancak 10-20 saniye sonra video oynatılmaya başlıyor. Haliyle zaman kaybı yarattığı için çok rahatsız oluyorum. Yani videoyu durdurup hemen oynattıktan sonra bir sorun olmuyor ama durdurduktan 2 3 dakika sonra tekrar kaldığım yerden oynatmak istediğimde video 10-20 saniyelik bir gecikmeyle oynatılıyor. 2 haftadır aynı sorunu yaşıyorum nasıl çözebilirim?

İşletim sistemi: Windows 11.
İşlemci: AMD Ryzen 7 5800H.
Ekran kartı: NVIDIA RTX 3060.
Bilgisayar modeli: Acer Nitro AN517-41

Aynı şey müzik dinlerken de oluyor. Müziği durdurup birkaç dakika sonra tekrar oynatmak istediğimde ses gelmiyor. Sadece Bluetooth ile bağladığım kulaklıkta yaşanıyor. Bluetooth dongle alıp onunla da denedim yine aynı. Kulaklık başka bir bilgisayarda sorunsuz çalışıyor. Sorunun bu bilgisayarda olduğunu düşünüyorum. 1 haftadır aynı durum bunun bir çözümü yok mu? Kimse cevap vermedi. Rica etsem yardımcı olur musunuz?
@Recep Baltaş @Ali Güngör.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı