Viego'ya yenilmez rünü vs keskin sağanak rünü

Yenilmez. W'yu çok bekletme bu arada. Adamın dibine girdikten sonra bas çek direkt. Küçük bir combo:
AA-W-AA(P)-Q-AA(P) bu noktaya kadar 10 stack olmuş olmanız lazım. Tabi pasifi 2 yerine 4 stack veriyorsa 12'dir. Sonrasında e açar devam edersiniz zaten.

Dia 2 olmadığın o kadar belli ki. Rünlere önemli değil diyorsun. Zed alıp Support rünü girin bakalım nasıl oluyorsunuz.

Support rünü diye bir söylem kullanıyorsun seni ciddiye almamı mı bekliyorsun xD.
Nasil olmuyor saka misiniz? Siz gidip high-tank bir karaktere karsi mesela Zed ile Aery runu ile oynayabilir misiniz, kazanmaniz mumkun mu?
Lol toksik hater tafyası burada da iş başında. Sorulan soru Conq vs Hob rünü karşılaştırması. Ben bu ikisi arasında önemli olmadığını söyledim.

Support rünü diye bir söylem kullanıyorsun seni ciddiye almamı mı bekliyorsun xD.

Lol toksik hater tafyası burada da iş başında. Sorulan soru Conq vs Hob rünü karşılaştırması. Ben bu ikisi arasında önemli olmadığını söyledim.
Biraz açayım. Ana rün olarak azim seçip muhafız alabilir misin? Böyle oyna bakalım birde. Kalan rünleri de Yaşam kaynağı, ikinci şans, canlandır al. 2. rün olarak Büyücülük seçip istediklerini alabilirsin. Sendeyiz.;)

Run karsilastirmasi yapilan bir baslikta gidip runler onemli degil diyen sensin, bir de toxic diyor. Hic gulecegim yoktu, en iyisi sensin, cok iyi oynuyorsun, tebrikler. Iyi gunler.

Yeni konular

Geri
Yukarı