VIEWSONIC 23.6" VA2465SMH Nasıl?

cht101s

Hectopat
Arkadaşlar merhaba,

1500 tl civarında bir sistem toplayacağım, bu sistemde ekran kartı için 400-500 tl ayırmayı düşünüyorum. Bu sistem için bir monitör arıyorum. Kullanım amacım sadece oyun amaçlı değil, 2 metrelik bir mesafeden film, nette gezinme vs. işleri için de kullanmayı düşünüyorum. Aşağıdaki monitör sizce nasıl ve bu fiyat ekseninde 21-25 inç monitör önerileriniz nelerdir?

VIEWSONIC 23.6" VA2465SMH GENİŞ EKRAN MONİTÖR

1 saat önce sipariş ettim. Araştırmalarıma göre güzel bir monitör. 1-2 güne gelir, geldiğinde değerlendirme yapabilirim

Ürün elime geçti. Vatan bilgisayardan aldım. Şu an için dizüstü bilgisayarımı bağladım 1 ay sonra sistem toplayacağım o zaman daha ayrıntılı bilgi verebilirim. Ama ilk izlenimim olumlu tavsiye ederim

Bence bu monitörün freesync özellikli olanı alın. Fiyatı zaten aynı gibi. Amd kartın varsa kullanırsın mis gibi, yoksa da nvidia da destekleyecek mecburen zaten.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı