Viewsonic 23.6" VX2458 monitör maksimum 120 Hz'e çıkıyor

Gönderdiğiniz ekran görüntülerine göre, HDMI kablo ile bağlanıyorsunuz. Bazı monitörler HDMI ile maksimum 120 Hz'e çıkabiliyor. 144Hz için önceki mesajda belirttiğim gibi DisplayPort veya DVI-D kablo ile bağlanmayı deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Gönderdiğiniz ekran görüntülerine göre, HDMI kablo ile bağlanıyorsunuz. HDMI maksimum 120 Hz'e çıkabilir. 144Hz istiyorsanız önceki mesajda belirttiğim gibi DisplayPort veya DVI-D kullanmanız gerekiyor.
Hayır, yanlış bilgi vermeyin. Ben HDMI kablosuyla 144 Hz kullanıyorum.

Kutudan çıkan HDMI kablosu ile 144 Hz alamamanız normal. Bir tane Display Port kablosu ile sorunu çözebilirsiniz.

Bahsi geçen monitörün kutusundan çıkan HDMI kablosu ile 144Hz alınabiliyor.
Kullanan iki arkadaşım da DP kablosu almak zorunda kaldılar. Emin misiniz alınabildiğine? Bildiğim kadarıyla HDMI 2.0 kablosu gerekiyor 144Hz alabilmek için fakat kutu içeriğindeki kablo HDMI 1.2.

Kullanan iki arkadaşım da DP kablosu almak zorunda kaldılar. Emin misiniz alınabildiğine? Bildiğim kadarıyla HDMI 2.0 kablosu gerekiyor 144Hz alabilmek için fakat kutu içeriğindeki kablo HDMI 1.2.
Şu an kutudan çıkan HDMI kablosu ile 144Hz olarak kullanıyorum. ViewSonic son 1 yılda kutu içeriğinde değişikliğe gitmediyse alabilmesi gerekiyor.

Geri
Yukarı