ViewSonic 23, 8" XG2405 alınır mı?

EdoMeister

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Yakın zamanda sanırım monitör değişimine gideceğim, şu anda kullandığım monitör (sayfasını bulamadım o kadar eski) 60Hz, LED panel, herhangi bir vasfı bulunmayan bir monitör. Almak istediğim monitör ise şu:

Bir de son olarak genellikle CS:GO tarzı rekabetçi oyunlar oynuyorum. Yalan yok, iyi de oynarım 🤭
Bu oyunlar için 144Hz ile 240Hz arasında çok fark olur mu?

Nisan ayında 1500 TL verip almış olduğum monitördür kendisi. Şu zamana kadar sıkıntı çekmedim, gayet kaliteli bir monitör. Fiyatları çok uçmuş.

Bütçe arttırabilirseniz. 240 HZ olan https://www.hepsiburada.com/monster...onitor-p-HBV00000W0XRD?magaza=MONSTERNOTEBOOK alınabilir.

Yok bütçemi arttıramam diyorsanız, gayet kaliteli bir monitördür ViewSonic XG2405. Sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Alabiliyorsan 240Hz al 144 ile arasında çok fark var zaten CS oynuyormuşsun. O monitör yerine alternatif monitör çok.
240Hz ile 144Hz arasındaki fark CS:GO gibi FPS oyunlarında çok fark ediyor. Farkı anlamak için internetden araştırabilirsin.
Bütçenizi biraz daha yükseltebilirseniz 240Hz alın. Arada bariz fark olacaktır.
Kusura bakmayın konuyu YANLIŞ yere açtığımdan dolayı, ufak bir sorun yaşadım bu yüzden dönemedim.
240Hz konusunda haklısınız fakat, neredeyse 144Hz ile ayın fiyatta olan 240Hz monitörün kalitesi pek içimi açmadı bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Kusura bakmayın konuyu yanlış yere açtığımdan dolayı, ufak bir sorun yaşadım bu yüzden dönemedim.
240Hz konusunda haklısınız fakat, neredeyse 144Hz ile ayın fiyatta olan 240Hz monitörün kalitesi pek içimi açmadı bu konuda ne düşünüyorsunuz?

O monitörde pivot yok diye biliyorum bir de Acer monitörlerin fiyatı uygun o yüzden ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı