ViewSonic 23,8" XG2405 vs AOC 23.8" 24g2U

Dostum merhabalar, gözünü yoruyor mu acaba?
Şunu açarsan hemen hiç bir monitör göz yormaz:

1579461338058.png

Teknosa'da ASUS MG248QE 1250 TL düştü onu sipariş verdim umarım, güzel bir şey yapmışımdır.
Kötü yapmışsın. 1250₺'ye 6 bits + FRC, %72 NTSC monitör almışsın. Aynı paraya indirimlerde konu başlığındaki IPS monitörlerden birisin alabilirdin. İlla TN panel alacaktıysan daha uyguna bir monitör seçebilirdin fakat o monitörü piyasa fiyatının çok altında almışsın gerçekten.

1579530011028.png

Oyun odaklı düşünüyordum, İPS ve VA panellerde GTG değeri hala 7 m/s altına düşmüş değil bu fiyat seviyesinde. Fiyatı çok ucuz görünce hemen aldım, stok anında tükendi yazdı, sanırsam 1 tane satılar o fiyattan. Umarım bir sıkıntısı yoktur.

Kullandıkları panel aynı. Hangisinin görünüşü, standı hoşuna gittiyse onu alın. AOC alacaksanız İtopya'dan almayın, QP'den alın ve alırken ölü piksel testi yaptırmak istediğinizi söyleyin. Viewsonic olanı alacaksanız Vatan üzerinden yine almadan önce testini yapın.

Ben itopyadan sistem alacağım aoc monitörüde oradan alıcağım neden almayayım

Kötü yapmışsın. 1250₺'ye 6 bits + FRC, %72 NTSC monitör almışsın. Aynı paraya indirimlerde konu başlığındaki IPS monitörlerden birisin alabilirdin. İlla TN panel alacaktıysan daha uyguna bir monitör seçebilirdin fakat o monitörü piyasa fiyatının çok altında almışsın gerçekten.
XanthiN Hocam iyi akşamlar dilerim.Bende sıkı bir johnny depp hayranı olduğumu belirtmek isterim.Hocam bir sorum olacaktu.Asus Tuf VG249Q monitörünü önerir misin ?

Asus Tuf VG249Q monitörünü önerir misin?
Merhaba, kağıt üstünde güzel görünüyor. VG249Q, XG2405, 24G2U modellerini inceleyip aralarından bir seçim yaparsan üzmez diye düşünüyorum. Kullananların yorumlarını okumanı tavsiye ederim.

Merhaba, kağıt üstünde güzel görünüyor. VG249Q, XG2405, 24G2U modellerini inceleyip aralarından bir seçim yaparsan üzmez diye düşünüyorum. Kullananların yorumlarını okumanı tavsiye ederim.
Şuanda tam olarak bahsettiğiniz 3 monitör arasındayım.Asus VG249Q kullanıcılarının yorumlarına pek rastlamadım.Ama bahsettiğiniz diğer 2 ürün için bir hayli yorum mevcut.Tavsiyelerinizi dikkate alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı