Viewsonic 24" XG2401 vs XG2402

Merhabalar,

ViewSonic VX2458MHD versiyonu XG2402 ürününe karşılık alınır mı? 1199 TL İtopya'da şu an sıfır.

CMHD versiyonu var o da Curved ve VA panel ama FreeSync acıkken 1ms kapanıyor diye okudum belki MHD'de öyledir.

Bilgi amaçlı söylemek istedim.

XG2402'yi şu an bulmak zor, o fiyata alınabilir. Gerçekten uygun fiyat.

TN modellerde FreeSync ve Ultra Fast reponse time ayarı (1 ms) birlikte kullanılabiliyor.

XG2402'yi şu an bulmak zor, o fiyata alınabilir. Gerçekten uygun fiyat.

TN modellerde FreeSync ve Ultra Fast reponse time ayarı (1 ms) birlikte kullanılabiliyor.

Açıkçası niye almak istemedim MHD olanı 1199 tl de olsa görüntüsü hala internet kafelerdeki eski monitörler gibi ayak tasarımı vs kötü, XG2402 ve Benq 2411p maalesef daha güzeller : ) kararsız kaldım açıkçası...

Aoc'nin C24G1 modelini önerir misiniz peki? 1300 TL gibi bir fiyata alma ihtimalim var.
Siz bu konuda CS go oynayan biri için bu 3 'lüden(benq, viewsonic, aoc) hangisini tercih etmemi önerirsiniz?

VA'larda ghost yaşanıyor deniliyor ama kimisi de cs goda sorunsuz oynuyorum diyro anlamadım gitti

VA panellerde ghosting var o bir gerçek. Sorunsuz oynarsın bunun fark etmiyorsan, herkes fark etmiyor ya da rahatsız olmuyor bundan.

Sırf CS:GO gibi FPS oyunları için alacaksan TN panel iyidir ama onun dışındaki kullanımda diğer paneller daha iyi.

IPS panel VA'dan daha hızlı ve renk konusunda daha başarılı.

24G2U başarılı bir monitör ama ben bunu alırdım. Aynı paneli kullanıyorlar.

Geri
Yukarı