ViewSonic 24" XG2405 alınır mı?

ViewSonic alınmaz. Acayip sorunlu monitörleri var. Paranızı boşa harcamayın başka markalara bakın. Hem bu forumda hem diğer forumlarda bende dahil onlarca insan sorun yaşadı. Hatta bazıları servise gönderdi ama sorunlar devam ediyor.
Başka markalara bakmanı tavsiye ederim çok sorunlu olduğunu duydum

Zaten sorun yaşamayanlarda olacaktır. Sonuçta bir markanın tüm ürünlerinde sorun çıkacak olsa o markanın ürün satması imkansız hale gelir. Ama almışken daha az sorunlu parçalar almak daha mantıklı. Teknoloji birazda şans işi ama yinede aldığımız ürünlere dikkat edelim.

@CillianMurphy hocam ve ben kullanıyoruz. Ben gayet memnunum. Tek sorunu sağ ve sol kenarlarda hafif sarılık var.

Bu modelin rakibi olan AOC 24G2U'da bu sarılık var mı, yok mu bilmiyorum.
hocam 1 ms modu çok eleştiriliyor parlaklık çok düştüğü için onun dışında rekabetçi oyun oynuyorsan hangi modu tavsiye edersin ve kutu içinden çıkan kablo ile 144hz alabiliyor musun sorunsuz şekilde bunları cevaplarsan sevinirim..
Ayrıca içinden çıkan HDMI ile 144hz alabiliyorsun.
tamda bunu sormuştum hocam teşekkürler, rekabetçi oyun oynuyorsanız hangi modu tavsiye edersiniz ve ışık sızması veya ghosting gibi sorunlarla karşılaştınız mı

hocam 1 ms modu çok eleştiriliyor parlaklık çok düştüğü için onun dışında rekabetçi oyun oynuyorsan hangi modu tavsiye edersin ve kutu içinden çıkan kablo ile 144hz alabiliyor musun sorunsuz şekilde bunları cevaplarsan sevinirim..

tamda bunu sormuştum hocam teşekkürler, rekabetçi oyun oynuyorsanız hangi modu tavsiye edersiniz ve ışık sızması veya ghosting gibi sorunlarla karşılaştınız mı
Yani 1 ms modunu tamamıyla satış yalanı olduğu için açmadım ve parlaklığı bir miktar düşürüyor evet. Monitörü FPS modunda kullanıyorum. Yayında kullandığım bir monitör ben memnunum gayet.

Geri
Yukarı