ViewSonic 32" VA3209-2K-MHD alınır mı?

osmannr

Hectopat
Şu sıralar 32 inç monitör bakıyorum. IPS öncelikli büyük olsun, ağırlıklı film izliyorum. Oyunlar da oynuyorum. Ama kaç senedir Samsung 24" SF350 FHD 60-72Hz FreeSync HDMI PLS Oyuncu Monitör, Siyah Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu kullanıyorum. Bunla da oyunlarımı oynadıysam 32 inç 75Hz'de oynarım diye düşünüyorum ama artık yavaş yavaş oyunlardan sıkılmaya başladım. Genelde şu sıra Word of Warshıp oynuyorum bu tarz oyunlara sardım yani. Bu fiyata alınır mı? 4600 TL? Kullanan var mı?

Var mi bilen.

Son düzenleme:
Kullanmıyorum.
Görmüş biri olarak yorumlayayım.
Monitör 75Hz'de olduğu için iş yapıyor. Yüksek grafikli oyunlarda ve günlük kullanımda beğenirsin. Ergonomik olarak kötü bir monitör. Hareket alanı yok. Koyucan masaya sabit duracak.
Renkleri başarılı veya yeterli diyebilirim. 2K çözünürlük keskin bir görüntü sunuyor. 31 inç olduğu için ve belli bir mesafeden de bakacaksan boyut kavramı göze asla batmıyor.
Fakat çok hızlı ve aksiyonlu oyunlara yönelirsen üzer söyleyeyim. 👍

Kullanmıyorum.
Görmüş biri olarak yorumlayayım.
Monitör 75Hz'de olduğu için iş yapıyor. Yüksek grafikli oyunlarda ve günlük kullanımda beğenirsin. Ergonomik olarak kötü bir monitör. Hareket alanı yok. Koyucan masaya sabit duracak.
Renkleri başarılı veya yeterli diyebilirim. 2K çözünürlük keskin bir görüntü sunuyor. 31 inç olduğu için ve belli bir mesafeden de bakacaksan boyut kavramı göze asla batmıyor.
Fakat çok hızlı ve aksiyonlu oyunlara yönelirsen üzer söyleyeyim. 👍

Samsung 24" SF350 FHD 60-72Hz FreeSync HDMI PLS Oyuncu Monitör, Siyah Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu kullanıyorum buna kıyasla nasıldır.

Gördüm monitörünü. Buna kıyasla arada dağlar kadar fark var.
Hem 2K hem 31 inç. Bunu pek kıyaslamayalım.
Görüntü kalitesi daha fazla.
Fakat büyük inç'e piksel aralığı açık olduğu için ilk zamanlar renkler 24 inç'e göre soluk gelebilir. Sonra şikayet etme.

Gördüm monitörünü. Buna kıyasla arada dağlar kadar fark var.
Hem 2K hem 31 inç. Bunu pek kıyaslamayalım.
Görüntü kalitesi daha fazla.
Fakat büyük inç'e piksel aralığı açık olduğu için ilk zamanlar renkler 24 inç'e göre soluk gelebilir. Sonra şikayet etme.

Teşekkür ederim yorumun için. Hocam saydım zaten özelliklerimi. Oyun tek tük oynuyorum artık PUBG oynuyordum ilk çıktığından beri ping çıkmaya başladı bıraktım artık daha sakin oyunlara giriyorum. Ama TV almak yerine bunu alsam mı diye düşünüyorum. Hem gözlerde astigmat var büyük ekran istememin sebeblerinden biride bu film falan izlenmiyor 24'te küçücük geliyor.

Teşekkür ederim yorumun için. Hocam saydım zaten özelliklerimi. Oyun tek tük oynuyorum artık PUBG oynuyordum ilk çıktığından beri ping çıkmaya başladı bıraktım artık daha sakin oyunlara giriyorum. Ama TV almak yerine bunu alsam mı diye düşünüyorum. Hem gözlerde astigmat var büyük ekran istememin sebeblerinden biride bu film falan izlenmiyor 24'te küçücük geliyor.

Hatta TV bile değil yani projeksiyonlara bakmaya başladım :)

Bu bütçede başka monitör bulamazsın zaten. Bu boyuttakiler pahalı oluyor.

TV'ye yönelebilirsin. Fakat monitör kadar akıcı olmayabiliyor.
Sizin boyuttan yana sıkıntınız yok. Ne kadar büyük o kadar iyi diyorsun çünkü.

Bu yüzden bütçeye göre değerlendirirsek iyi bir seçim olacak.
Projeksiyon için bir yorumum yok.

Bu bütçede başka monitör bulamazsın zaten. Bu boyuttakiler pahalı oluyor.

TV'ye yönelebilirsin. Fakat monitör kadar akıcı olmayabiliyor.
Sizin boyuttan yana sıkıntınız yok. Ne kadar büyük o kadar iyi diyorsun çünkü.

Bu yüzden bütçeye göre değerlendirirsek iyi bir seçim olacak.
Projeksiyon için bir yorumum yok.

Teşekkürler hocam. Amazon'dan alsak satıcı başka problem olduğunda geri direk iade değişim yapar değil mi bilgin var mı?

Amazon iyi bir tercih olur. İade işlemi daha kolay oluyor çünkü. Diğer firmalar kadar uğraştırmıyor.

Teşekkürler hocam.

Amazon iyi bir tercih olur. İade işlemi daha kolay oluyor çünkü. Diğer firmalar kadar uğraştırmıyor.

Kanka rahatsiz ettim de. Taksit yapmiyor satici amazona sordum. Tek cekimle alip bankanizla taksit icin konusun yaparlar dedi sistemleri nasıl calisiyor bunun.

Son düzenleme:
Kanka rahatsiz ettim de. Taksit yapmiyor satici amazona sordum. Tek cekimle alip bankanizla taksit icin konusun yaparlar dedi sistemleri nasıl calisiyor bunun.

Satıcı Amazon olsaydı taksit için seçenek sunardı. Burada satıcı buna izin vermemiş.
Banka senin yaptığın ödemeyi taksitlendirebiliyor. Her zaman yapmıyorlar tabii. İşleme göre değişir. Bunun için kullandığın kredi kartının bankası ile görüşmelisin.

Tek tekim 4.600TL ödeme yapacağım. Taksitlendirebilir misiniz? Diye sormalısın. Yaşın kurtarıyor ve kartın sahibiysen sorun olmayacaktır. Bu sistem Amazonun değil. Satının uyguladığı tarife.

Geri
Yukarı