ViewSonic mi gamebooster mi?

YasarPK

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
ViewSonic hakkında çok fazla kötü yorum var. Gamesbooster gerçekten iyi yorumlar almış. Hangisini önerirsiniz arkadaşlar? ViewSonic'te de sanırım 144Hz ile 1ms aynı anda kullanılamıyormuş. Ekran kartım RX580.

Bmw mi Şahin mi gibi bir soru olmuş.
viewsonici kullanan birçok arkadaşım ne sinyal alabildi ve de ölü piksel varmış öyle göndermişler iptal felanda etiiler ikilemde kaldım.Yardım Edin Lütfen. Hangisini almalıyım 1400tl bütçem var vx2458 almak isterim ama şüpheliyim

Gamebooster neydi? Daha önce giç duymamıştım.
ViewSonic ikisi arasından daha bilindik ve güvenilir. Buna göre, ikisi arasından ViewSonic.
Ama ben olsam Philips tercih ederdim. :)

Son düzenleme:
viewsonici kullanan birçok arkadaşım ne sinyal alabildi ve de ölü piksel varmış öyle göndermişler iptal felanda etiiler ikilemde kaldım.Yardım Edin Lütfen. Hangisini almalıyım 1400tl bütçem var vx2458 almak isterim ama şüpheliyim
20.000 liralık monitör alın. Onda ölü piksel çıkma olasılığı da neredeyse aynı. Bu biraz şans. Nasıl sinyal alamadıklarını merak ediyorum. Sinyal alamadıysa ürün bozuktur. Direkt iade edebilirsin. Markayı kötülemenin anlamı yok. Cidden BMW mi Tofaş mı sorusunu açıklamaya çalışmak zor geliyor insana.

Son düzenleyen: Moderatör:
20.000 liralık monitör alın. Onda ölü piksel çıkma olasılığı da neredeyse aynı. Bu biraz şans. Nasıl sinyal alamadıklarını merak ediyorum. Sinyal alamadıysa ürün bozuktur. Direk iade edebilirsin. Markayı kötülemenin anlamı yok. Cidden BMW mi Tofaş mı sorusunu açıklamaya çalışmak zor geliyor insana.
hepsiburada yorumlarını okuyunac cidden bi an korktum.Paramın boşa gitmesini istemem
Herkese teşekkür ederim viewsonic alacağım bu arada kavisli olmasının düze göre ne tür avantajları ve dezavantajları vardır?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı