ViewSonic monitör için uyumlu askı aparatı önerisi

merhaba konuyu hortlatıyorum ama bu yöntemle ben de deneyeceğim bende bu monitörden 2 tane var biri 27 inç biri 32 inç şeklinde. şimdiye kadar bi sıkıntı yaşadınız mı bu şekilde astıktan sonra? vatan'dan 2 tane aynı üründen sipariş verdim elime geçince ben de delip yapmayı deneyeceğim. bi de arka kapak çok kalın mı şarjlı matkap ile delebilir miyim sizce?
Merhaba, hiçbir sıkıntı yaşamadım, ilk günki sağlamlığıyla hala kullanıyorum. Arka kapak kalın değil şarjlı matkapla dahatıkla delebilirsiniz.
merhaba konuyu hortlatıyorum ama bu yöntemle ben de deneyeceğim bende bu monitörden 2 tane var biri 27 inç biri 32 inç şeklinde. şimdiye kadar bi sıkıntı yaşadınız mı bu şekilde astıktan sonra? vatan'dan 2 tane aynı üründen sipariş verdim elime geçince ben de delip yapmayı deneyeceğim. bi de arka kapak çok kalın mı şarjlı matkap ile delebilir miyim sizce?
Merhaba, ben hala yaptığım şekilde kullanıyorum ve ilk günki sağlamlığında. Arka kapak ince ve şarjlı matkapla rahatlıkla delebilirsiniz.
Evet bugün bu işi bitirdim ve çok güzel oldu.
Agedemo arkadaşımı tekrar tebrik ediyorum ellerine sağlık.
Tebrikler harika bir iş çıkmış ortaya 👍

Merhaba, hiçbir sıkıntı yaşamadım, ilk günki sağlamlığıyla hala kullanıyorum. Arka kapak kalın değil şarjlı matkapla dahatıkla delebilirsiniz.

Merhaba, ben hala yaptığım şekilde kullanıyorum ve ilk günki sağlamlığında. Arka kapak ince ve şarjlı matkapla rahatlıkla delebilirsiniz.

Süper en kısa zamanda deneyip sonuçları paylaşacağım, çok teşekkür ederim.
Tekrar merhaba ben denedim geçtiğimiz hafta perşembe günü yöntem kesinlikle işe yarıyor ekranları yaptıktan sonra monitör koluna bağladım ve taşıyor sorunsuz fakat ben muhtemelen monitörlerin arka kapağını sökerken muhtemelen hata yaptığım için 2 ekranda da dikey çizgiler oluştu. (bende aynı ekranın 27 ve 32 inç modelleri var işlemleri ikisine de yaptım, şu an biri teknik serviste diğerini çizgi ile kullanıyorum.) Yani yöntemi deneyecek arkadaşlara önerim arka kapağı sökerken çok dikkatli olmaları. Yöntem için yine de teşekkürler.

Son düzenleme:
Süper en kısa zamanda deneyip sonuçları paylaşacağım, çok teşekkür ederim.
Tekrar merhaba ben denedim geçtiğimiz hafta perşembe günü yöntem kesinlikle işe yarıyor ekranları yaptıktan sonra monitör koluna bağladım ve taşıyor sorunsuz fakat ben muhtemelen monitörlerin arka kapağını sökerken muhtemelen hata yaptığım için 2 ekranda da dikey çizgiler oluştu. (bende aynı ekranın 27 ve 32 inç modelleri var işlemleri ikisine de yaptım, şu an biri teknik serviste diğerini çizgi ile kullanıyorum.) Yani yöntemi deneyecek arkadaşlara önerim arka kapağı sökerken çok dikkatli olmaları. Yöntem için yine de teşekkürler.
Merhaba, resim paylaşır mısınız? Acaba arka kapağa yerleştirdiğiniz vidalar mı uzun?

Merhaba, şu an işteyim fakat akşam atabilirim fotoğraf. 32 inç olan dediğim gibi serviste 27 inç olan için görsel atabilirim. Sanıyorum ki COF arızası deniyor benim sorunuma temassızlık oluyormuş. Yerleştirdiğim vidalar uzun fakat iç tarafta sadece pul ve vidanın üst kısmı var o yüzden değdiğini sanmıyorum. Uzun tarafları monitörün dışında kalıyor.
Örnek olarak şöyle bir şey ama bendeki çizgi çok daha ince.

indir.jpeg

Selamlar, @Agademo hocamın yöntemiyle ben de yaptım sonunda. Biraz uğraştırdı kapağı sökmesi ama mis gibi oldu. Yalnız ben sizden farklı olarak (kısa vida bulamadığım için) vidanın başını içeride bıraktım yani tersten taktım. Böyle de gayet iyi oldu ve panele baskı yapma riskini ortadan kaldırdı. Vida uzunluğundan emin olamayan arkadaşlar bu şekilde yapabilirler kanımca. Ek olarak bence bu konunun adını "Viewsonic 2458 için VESA bağlantısı nasıl yapılır (Çözüldü)" gibi bir şey yapabilirsek daha fazla kullanıcıya ulaşabileceğini düşünüyorum. Sevgiler.

Merhaba konuyu tekrar açıyorum kusura bakmayın ama kullandınız VESA'yı paylaşabilir misiniz aynı şekilde VESA desteğini yapacağım fakat hangi VESA'yı kullandınız veya kaç inc VESA almak gerek yardımcı olur musunuz?

Merhaba konuyu tekrar açıyorum kusura bakmayın ama kullandınız VESA'yı paylaşabilir misiniz aynı şekilde VESA desteğini yapacağım fakat hangi VESA'yı kullandınız veya kaç inc VESA almak gerek yardımcı olur musunuz?
Merhaba, monitörün arkasına monte ettiğim vesa aparatının linkini paylaşıyorum. Kolay gelsin.

Merhaba, monitörün arkasına monte ettiğim VESA aparatının linkini paylaşıyorum. Kolay gelsin.

Yok bunu zaten aldım ben bunu habgi VESA'ya bağladınız onu öğrenmek istiyorum ayağın yani.

Geri
Yukarı