Viewsonic Monitörlerde Yılın İndirimi!

ViewSonic Türkiye

ViewSonic
Makaleler
4
Daha fazla  
log.jpg

27 Temmuz - 1 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapacağımız kampanya için TESK fiyatları aşağıdaki gibidir;

Viewsonic.jpg

Monitör kampanyalarına ulaşmak için:

Firmanın kendisi konu açmış, garibime geldi :D Fiyatlar güzel duruyor, modeller arasındaki farkların da böyle bir dökümanı var mı acaba? Yoksa tek tek her monitörü incelememiz mi gerekiyor?

Bu markayı daha önce tercih ettim ve pişman oldum. 4-5 ayda monitör bitti. Üstüne üstlük o model kronik sıkıntılıymış fakat Viewsonic'in hiç umrunda bile değil. Yazık günah bu markaya verilen paralara. Attım kenara monitörü öylece duruyor. Bir daha bedava verseniz almam. Satıcılarınızda ilgisiz, servisinizde.

Bu markayı daha önce tercih ettim ve pişman oldum. 4-5 ayda monitör bitti. Üstüne üstlük o model kronik sıkıntılıymış fakat Viewsonic'in hiç umrunda bile değil. Yazık günah bu markaya verilen paralara. Attım kenara monitörü öylece duruyor. Bir daha bedava verseniz almam. Satıcılarınızda ilgisiz, servisinizde.
Aynen öyle hocam. Daha önceden Instagram'da monitör sorusu sormuştum, sonra mesaj atıp sormuştum fiyatlar sitenizde farklı satıcıda farklı diye. Beni engellemişlerdi Instagram'da. Sonrasında siteden mesaj attığımda Instagram'a biz bakmıyoruz şeklinde ultra saçma bir cevap vermişlerdi. Bir müşteriye böylesine davranmak kabul edilemez. Fiyatları 100 lira yapsalar yine almam. Evdeki monitörüm de duruyor öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı