Çözüldü ViewSonic VA2407h monitör menüsü kendiliğinden açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ogihan

Kilopat
Daha fazla  
ViewSonic VA2407h monitörüm var. Son birkaç gündür kendiliğinden ekranın kendi menüsünü açılıyor. Kapatmaya çalışıyorum, bazen kapanıyor, bazen kapanmıyor. Sebebini de bulamıyorum. Tuşların olduğu yeri hava tutup temizledim. Herhangi bir değişiklik olmadı. Kabloyu da değiştirdim belki ondan falan yapıyordur diye. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• IMG_4350.jpg
    IMG_4350.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
ViewSonic VA2407h monitörüm var. Son birkaç gündür kendiliğinden ekranın kendi menüsünü açılıyor. Kapatmaya çalışıyorum, bazen kapanıyor, bazen kapanmıyor. Sebebini de bulamıyorum. Tuşların olduğu yeri hava tutup temizledim. Herhangi bir değişiklik olmadı. Kabloyu da değiştirdim belki ondan falan yapıyordur diye. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Menü tuşuyla oynar mısın? Takılı kalmış galiba.

Çözüm

Herhangi bir değişiklik yok menüde otomatik kendi geziyor arada duruyor tekrar başlıyor.

Ufak şiddet uygulayarak çözüldü.

Çok saçma bir şekilde halen çıkıyor. Tuşun basılı kalmasını düşünerek butonu lehimlerinden söktüm hem menü hem de Auto tuşlarının ancak öyle çözebildim. Ama halen arada çıkıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı