ViewSonic VA2419-SH Alınır mı?

Narmer

Kilopat
Daha fazla  
Beyler aklımda bu ürün var ama karar veremiyorum. IPS ekran sizce oyunlarda sorun oluşturur mu? Aşırı derecede rekabetçi oyuncu değilim ama arada LoL, CS: GO ve birkaç rekabetçi oyun oynuyorum. Bir de en büyük takıntım şu, acaba bu üründe veya bu bütçedeki bir IPS panel monitörde beyaz renkler aşırı derecede kötü gözükür mü? Işık sızması var mı? Eğer kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerinizi merak ediyorum. Bugün veya yarın alacağım.
Almayı düşündüğüm model: ViewSonic VA2419-SH
duruma göre diğer alternatif: Viewsonic VA2261H-8

Kendim kullanıyorum şu anda. Panel olarak gayet güzel renkleri güzel gösteriyor. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Tasarım da oldukça güzel. Göz yormaması için Flicker-Free ve Anti Blue Light desteği var. O fiyata başka bulamazsın, başka sitelerde 700 TL'den aşağı fiyata görmedim ben. Daha alalı 3 gün oldu benim de.

Kendim kullanıyorum şu anda. Panel olarak gayet güzel renkleri güzel gösteriyor. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Tasarım da oldukça güzel. Göz yormaması için Flicker-Free ve Anti Blue Light desteği var. O fiyata başka bulamazsın, başka sitelerde 700 TL'den aşağı fiyata görmedim ben. Daha alalı 3 gün oldu benim de.
Hocam selam,csgo ve benzeri oyunlar oynarken 5ms olması sıkıntı yaratıyor mu ? Yani oyununu kotu etkileyecek hız kaybı varmı lutfen acil cevap ver.

Hocam selam,csgo ve benzeri oyunlar oynarken 5ms olması sıkıntı yaratıyor mu ? Yani oyununu kotu etkileyecek hız kaybı varmı lutfen acil cevap ver.
Hayır, gayet iyi bir değer benim açımdan. Herhangi bir hız kaybı görmedim ben. Gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Hocam ürünü, konuyu açtıktan 1 hafta sonra aldım. Şu an kullanıyorum. Gayet memnunum. 5ms değeri eğer E-spor düzeyinde bir oyuncu değilsen hiç bir sıkıntı yaşamayacağını düşünüyorum. renkleri canlı, güzel gösteriyor. Dizüstü bilgisayarımdan buna geçince farkı anlıyorsun. İnternet üzerinden 550 TL civarı bir fiyata aldım. Tavsiye ederim.
20180702_153447-min.jpg

Son düzenleme:
Hocam ürünü, konuyu açtıktan 1 hafta sonra aldım. Şu an kullanıyorum. Gayet memnunum. 5ms değeri eğer E-spor düzeyinde bir oyuncu değilsen hiç bir sıkıntı yaşamayacağını düşünüyorum. renkleri canlı, güzel gösteriyor. Dizüstü bilgisayarımdan buna geçince farkı anlıyorsun. İnternet üzerinden 550 TL civarı bir fiyata aldım. Tavsiye ederim.Eki Görüntüle 311595
Hayırlı olsun ben de yeni aldım. Çok memnunum vallahi, bu fiyata çok iyi bir monitör. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı