Viewsonic VX2257 FreeSync için Bağlantı Önerisi

Merhaba,
Display Port çalışmıyor da ne demek oluyor? Bu ürün sıfır ve sanırım o yorumda Display Port ile alakalı sorun yaşayan arkadaş, her teknolojik üründe karşımıza çıkma ihtimali bulunan arızalı ürün ile karşılaşmış. Eğer sene bu ürünü aldığında böyle bir sorun ile karşılaşırsan, garanti kapsamında geri gönderebilirsin. Son olarak Freesync kullanacaksan mutlaka Display Port üzerinden kullanmanı öneririm.

Display port çalışmıyor değil, memlekette kaliteli DP port kablosu satılmıyor. Yoksa monitörde sorun yok.
Yazında kabloyu belirtmediğin için yanlış anlaşılmış. Kablo ile alakalı olarak, Display Port için alacağın en iyi kablo (altın uçlu olanlar) 50-60TL arasında ve gayet standart modeller. Dünyanın her yerinde de bu tip kablolar kullanılıyor. Bence bunu kafana takmamalısın.

Yazında kabloyu belirtmediğin için yanlış anlaşılmış. Kablo ile alakalı olarak, Display Port için alacağın en iyi kablo (altın uçlu olanlar) 50-60TL arasında ve gayet standart modeller. Dünyanın her yerinde de bu tip kablolar kullanılıyor. Bence bunu kafana takmamalısın.
Epey kablo araştırması yaptım ama önerilen kablolar Digitus ve Dark'tan öteye gitmiyor. Bu kablolarda da sıkıntı yaşayan bir sürü kişi var. Bu kablolarla şu kablo bir mi şimdi? Türkiye'de satılmıyor bu mesela.

ROLINE GOLD DisplayPort Kabel ST - ST 2m: Amazon.de: Computer & Zubehör

Epey kablo araştırması yaptım ama önerilen kablolar Digitus ve Dark'tan öteye gitmiyor. Bu kablolarda da sıkıntı yaşayan bir sürü kişi var. Bu kablolarla şu kablo bir mi şimdi? Türkiye'de satılmıyor bu mesela.

ROLINE GOLD DisplayPort Kabel ST - ST 2m: Amazon.de: Computer & Zubehör

Haklı olabilirsin. Ama kablolarda dahil olmak üzere, bütün teknolojik ürünlerde arızalı çıkma ihtimali maalesef var. Dediğim gibi çok kaliteli dahi olsa arızalı çıkabiliyor. Bende zamanında araştırmıştım bayağı ve şuan kullandığım kabloyu seninle paylaşmak istiyorum;
Computer Cables & Adapters, Audio/Video Cables & Adapters, Home Cinema & Hi-Fi Cables from LINDY UK

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı