ViewSonic VX2257-mhd Nasıldır?

Sayın ViewSonic Türkiye; 15 gün önce hb.com sitesinden aldığım VX2257 21.5 modelini uzun kulanımdan sonra, ekran panelinden beyaz ışık sızdığının bariz farkına vardım. Üründen çok memnunum fakat bu sorun canımı sıkıyor. Bu konuyla ilgili yardımınızı bekliyorum.

Merhaba,
Eğer üründe bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, servisimize MNG kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Arkadaşlarımız incelemeyi yapıp size dönüş sağlayacaklardır.

KVK Teknik Servis Merkezi
Orta Mah. Ankara Asfaltı
E5 Yanyol, Kanat Sanayi Sitesi
A Blok No:40 Soğanlık/Kartal/İstanbul
Tel.0216 451 98 90
Mail. [email protected]

Merhaba,

Free Sync şu an sadece Display port kablosu üzerinden aktif olmaktadır.
Merhabalar, bende yakın zamanda ViewSonic VX2257 olan modelini almayı düşünüyorum. RX 470 ile beraber kullanacağım. Monitörü, Freesync özelliği olduğu için seçmiştim. Eğer monitörü freesync olarak kullanmak istersem, sadece display port üzerinden mi kullanabiliyorum ? Ve bunun için birde ayriyeten dsiplay port kablosu mu almam gerekiyor ? Teşekkürler.

Merhabalar, bende yakın zamanda ViewSonic VX2257 olan modelini almayı düşünüyorum. RX 470 ile beraber kullanacağım. Monitörü, Freesync özelliği olduğu için seçmiştim. Eğer monitörü freesync olarak kullanmak istersem, sadece display port üzerinden mi kullanabiliyorum ? Ve bunun için birde ayriyeten dsiplay port kablosu mu almam gerekiyor ? Teşekkürler.

Merhaba,

VX57 serisi AMD FreeSync teknolojisini sadece Displayport üzerinden destekliyor. Detaylı bilgiyi AMD sitesinden de edinebilirsiniz.

Which AMD Radeon™ GPUs are compatible with AMD FreeSync™ technology

VX57 serisinin kutu içeriğinden display port kablosu çıkmamaktadır. HDMI kablosu bulunmaktadır.
Kablo konusunu şöyle açıklayabiliriz, Display port kablosunun kaliteli olması gerekmektedir. Türkiye pazarında çok fazla düşük kaliteli kablolar olduğu için maalesef her kablo yüksek performans göstermemekte. Bizim forumlardan takip ettiğimiz kadarıyla Dark marka Display port kabloları ile kullanıcılar bir sorun olmadan performans elde edebiliyorlar.

Bilginize,

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı