ViewSonic VX2257 vs VX2457

ykula

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Los Santos/Sandy Shores
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523905101
Viewsonic'in VX2257 ve VX2457 modelleri arasında kaldım. Sitesinden baktığımda fazla bir fark göremedim ancak aralarında 200 TL civarı bir fark var, bu farkın sebebi nedir? Ayrıca HDMI üzerinden Freesync özelliğini kullanabilir miyim?

Sistemim:
I7 7700
MSI H270 GAMING M3
Corsair DDR4 16GB(2x8GB) Vengeance LPX 2400MHz
MSI RX480 8GB 256Bit GDDR5 GAMING X
@ViewSonic Türkiye

Son düzenleyen: Moderatör:
Display port ile kullanılıyor diye biliyorum. Tek farkları boyutları gibi. Media Markt'tan 720 TL'ye sipariş verdim bekliyorum.

Display port ile kullanılıyor diye biliyorum. Tek farkları boyutları gibi. Media Markt'tan 720 TL'ye sipariş verdim bekliyorum.
Sipariş verdiniz mi, çok sevindim, gelince lütfen inceleyip konunuza beni etiketler misiniz? Bu arada hayırlı olsun.

Teşekkürler. Ama tedarik problemi var. Hint kumaşı mübarek. Gelirse etiketlerim. Daha Dark N10 incelemem var.
Şansa bak. Dark N10 alacağım kasa olarak da. Gayet iyi oldu benim için bu. Ama tedarik sorunu pek görmedim ben. Teknobiyotik'te var yani en azından. (sistemi oradan toplayacağım için iyi oldu Teknobiyotik'te olması)

Şansa bak. Dark N10 alacağım kasa olarak da. Gayet iyi oldu benim için bu. Ama tedarik sorunu pek görmedim ben. Teknobiyotik'te var yani en azından. (sistemi oradan toplayacağım için iyi oldu Teknobiyotik'te olması)
Ben Sinerji'den aldım kasayı. Teknobiyotik hakkında kötü yorumlar okuyunca 20 TL fark verip Sinerji'den aldım. Ama monitörü Media Markt'tan sipariş verdim. Tedarik problemi olan VX2457 ürünü. :)

Sadece boyut farkı var, Freesync HDMI üzerinden çalışmıyor. Topladığınız sistem benim sistemin biraz yeni nesili, aslında ben de yeni topladım ama H270 ve Kabylake için toplamda 400 TL fazla ödemek makul gelmedi.

Sadece boyut farkı var, Freesync HDMI üzerinden çalışmıyor. Topladığınız sistem benim sistemin biraz yeni nesili, aslında ben de yeni topladım ama H270 ve Kabylake için toplamda 400 TL fazla ödemek makul gelmedi.
Ben de kararımı değiştirdim zaten i7 6700 ve ileriye dönük olması amacıyla H270 koydum. G105'in parası çıktı böylece :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı