ViewSonic VX2428j iyi mi?

Norowa

Picopat
Daha fazla  
Monitör
Normalde AOC 24G2SPU almayı planlıyordum ama stok kalmamış. Başka monitör bakarken bununla karşılaştım. Sizce iyi bir monitör mü? Bilgili arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.

Monitör
Normalde AOC 24G2SPU almayı planlıyordum ama stok kalmamış. Başka monitör bakarken bununla karşılaştım. Sizce iyi bir monitör mü? Bilgili arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim.

Fiyatı biraz pahalı. Yükseklik ayarına ihtiyacınız yoksa bunu öneririm:

Eğer yükseklik ayarına ihtiyacınız varsa farklı alternatifler atabilirim.

Yükseklik ayarı olursa güzel olur ama ana önceliğim renk kalitesi. IPS panel olursa çok hoş olur. Bütçem : 6000 bu arada. yardımın için teşekkür ederim.

Pahalı bir ürün. Değmez.
HDR10 var ve parlaklık 250CD.
Yalandan HDR. Her markanın her modeli alınmaz.
Fiyatı biraz pahalı. Yükseklik ayarına ihtiyacınız yoksa bunu öneririm:

Eğer yükseklik ayarına ihtiyacınız varsa farklı alternatifler atabilirim.
6000 TL için önerebileceğiniz renk kalitesi yüksek olan bir monitör var mı? 165 hz tercihim ama renk kalitesi için 144hze razıyım.

Yükseklik ayarı olursa güzel olur ama ana önceliğim renk kalitesi. IPS panel olursa çok hoş olur. Bütçem: 6000 bu arada. Yardımın için teşekkür ederim.

6000 TL için önerebileceğiniz renk kalitesi yüksek olan bir monitör var mı? 165 Hz tercihim ama renk kalitesi için 144hze razıyım.

AOC'un modellerini önerirdim ama stok görünmüyor.
Tam pivot desteği olan LG UltraGear 24GN65R-B Monitör bunu öneririm. Üzmez. Yeni seri çünkü.

Pivot şart değil sadece asansör olsa bile yeter diyorsan GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA bunu öneririm.

AOC'un modellerini önerirdim ama stok görünmüyor.
Tam pivot desteği olan LG UltraGear 24GN65R-B Monitör bunu öneririm. Üzmez. Yeni seri çünkü.

Pivot şart değil sadece asansör olsa bile yeter diyorsan GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA bunu öneririm.
Yazdığınız genel mesajlara baktım. 25iyi öneriyormuşsunuz. 400cd ve gsync uyumlu diyor. Alsam pişman olur muyum. Görüntü kalitesi için mobiliteden vazgeçebilirim hiç sıkıntı olmaz. Sizi de meşgul ediyorum kusuruma bakmayın :/

Yazdığınız genel mesajlara baktım. 25iyi öneriyormuşsunuz. 400CD ve G-Sync uyumlu diyor. Alsam pişman olur muyum? Görüntü kalitesi için mobiliteden vazgeçebilirim hiç sıkıntı olmaz. Sizi de meşgul ediyorum kusuruma bakmayın :/

Görüntü kalitesi olarak HP'nin mutsuz edeceğini asla düşünmüyorum. F/P kategorisinde en amiral olanı bu monitör. Tek eksisi ergonomik olarak yapısı kısıtlı. Çok sabit duruyor.
VESA apartı almak lazım. Hareket kabiliyeti olsa bu monitör en 7-8K arası olurdu.
HP incelemeler bu forumda gerekli içerikler ve ayarlar bulunuyor.
HP video bu arkadaşı da takip ederim. Sağlam monitör inceliyor. Dilersen bakarsın.
NVIDIA sistemin varsa DP ile G-Sync açılabiliyor. Ben de hep açık mesela.

Görüntü kalitesi olarak HP'nin mutsuz edeceğini asla düşünmüyorum. F/P kategorisinde en amiral olanı bu monitör. Tek eksisi ergonomik olarak yapısı kısıtlı. Çok sabit duruyor.
VESA apartı almak lazım. Hareket kabiliyeti olsa bu monitör en 7-8K arası olurdu.
HP incelemeler bu forumda gerekli içerikler ve ayarlar bulunuyor.
HP video bu arkadaşı da takip ederim. Sağlam monitör inceliyor. Dilersen bakarsın.
NVIDIA sistemin varsa DP ile G-Sync açılabiliyor. Ben de hep açık mesela.
Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı