Viewsonic VX2457-MHD Monitör Hoparlör Ses Gelmiyor

Madawc

Kilopat
Yer
Sakarya
Selamlar hiç kullanma gereği duymadığım monitörümün hoparlörünü kullanmayı deneyeyim dedim ama daha önce hiç kullanmadım ve nasıl kullanılacağını da bilmiyorum açıkçası. Ses ayarlarında görünüyor onu varsayılan yaptım ama ses açtığımda ses barında hareket olmasına rağmen ses alamıyorum kablo felan mı kullanmam gerekiyor? (HD7770 DP girişi ile 1080p 75 hz'de kullanıyorum monitörü)

Edİt: Bu arada kulaklık takarak da denedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 129
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 140
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ses için girişi değiştirmem muhtemelen çokta önemli bir detay değil benim için fakat DP port ile alınabiliyorsa eğer çözümlerinizi dinleyebilirim onun dışında maalesef ☺
Bence de değmez. Ben ViewSonic VX2458-MHD monitör almıştım içinden HDMI çıktı. DP kablosu almıştım gelene kadar HDMI kullandım. DP geçince kulaklık çıkarsa falan ses geliyordu belki DP’den de ses gelebilir. Çok bilmiyorum.

Bir ses için girişi değiştirmem muhtemelen çokta önemli bir detay değil benim için fakat DP port ile alınabiliyorsa eğer çözümlerinizi dinleyebilirim onun dışında maalesef ☺
Şahsen 144Hz monitörü (Viewsonic) ile DP port kullanarak ses alıyorum fakat şu şekilde, Tüm sesler monitörden geliyor sadece Discord ve bildirim sesleri kulaklıktan geliyor. Çok ta kurcalamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı