ViewSonic VX2458-C-mhd 144 Hz Açma

Laksed

Hectopat
ViewSonic VX2458 C-mhd 144Hz monitör kullanıyorum fakat 60Hz olarak kullandığım için Paugge marka HDMI 2.1 kablo aldım. Bir ucunu monitöre bir ucunu kasaya taktıktan sonra HZ ayarlarında hiçbir fark olmadı hala 60Hz gözüküyor. Nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlar > Sistem > Monitör kısmından "Gelişmiş Görüntü Ayarları" > Ekran X için görüntü bağdaştırıcısı özellikleri > Gelen pencereden üst kısımdan Monitör seçeneği > Ekran Yenileme Sıklığını 144Hz yapın.

Güzel. Öte yandan kullanıcının zaten bu ayar altında 60 Hz üstünü görmediğini sanıyorum.

Ya da kendisi sorusunu biraz daha detaylandırıp bilgi verme zahmetinde bulunursa nerede 60 Hz gördüğünüzü daha iyi anlayabiliriz belki...

Güzel. Öte yandan kullanıcının zaten bu ayar altında 60 Hz üstünü görmediğini sanıyorum.

Ya da kendisi sorusunu biraz daha detaylandırıp bilgi verme zahmetinde bulunursa nerede 60 Hz gördüğünüzü daha iyi anlayabiliriz belki...
Ekranıma sağ tıklayıp Görüntü ayarları - Monitör - Gelişmiş Görüntü Ayarları - Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcı özellikleri - Ekran yenileme sıklığı kısmına geliyorum fakat max 60 hz gözüküyor.
Ayarlar > Sistem > Monitör kısmından "Gelişmiş Görüntü Ayarları" > Ekran X için görüntü bağdaştırıcısı özellikleri > Gelen pencereden üst kısımdan Monitör seçeneği > Ekran Yenileme Sıklığını 144Hz yapın.
Ben de zaten burdan yaptım.

Geri
Yukarı