ViewSonic VX2458-C-mhd 23.6" 144Hz 1ms alınır mı?

Bütçe
1399TL
Msi Optix G241 https://www.hepsiburada.com/msi-opt...wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true

Gayet kaliteli bir şekilde geldi, ne bir çizik ne de bir burkulma vardı kutuda. Ölü pixelden eser yok 3 haftadır kullanıyorum ve arkadaşım 1 senedir aktif olarak kullanıyor, kaliteli ve öneririm.
ben biraz curved hastasıyım açıkcası .d yani kavisli ekran istiyorum ondan dolayı bu çok ilgimi çekmedi fakat yinede yorumlara baktığım zaman curved istemeyenler için en iyi seçeneklerden biri galiba
Düşer mi bilmiyorum ama size önerim VX2458-C-MHD almamanız yönünde olur. Yeni konu açmışsınız zaten oraya yazanlar olacaktır :)
bende vazgeçtim ondan çok fazla kötü ve şüphelendirici yorumları var fakat attığınız asus marka
gerçekten çok hoşuma gitti. Onun indirimleirni kovalayacağım olmazsa biraz daha para biriktiri onu alırım birşekilde daha kaliteli hissiyatı uyandırdı bende teşekkürler önerilerin için :)

ben biraz curved hastasıyım açıkcası .d yani kavisli ekran istiyorum ondan dolayı bu çok ilgimi çekmedi fakat yinede yorumlara baktığım zaman curved istemeyenler için en iyi seçeneklerden biri galiba

bende vazgeçtim ondan çok fazla kötü ve şüphelendirici yorumları var fakat attığınız asus marka
gerçekten çok hoşuma gitti. Onun indirimleirni kovalayacağım olmazsa biraz daha para biriktiri onu alırım birşekilde daha kaliteli hissiyatı uyandırdı bende teşekkürler önerilerin için :)
James Donkey öneririm her ne kadar kötülense de gayet kaliteli bir marka kendisi, çok uzun ömrü olduğunu sanmıyorum ancak. Maksimum 4 yıl. James Donkey JD24FG1MS144 23.8'' 1ms 144Hz Full HD FreeSync Gaming Monitör - incehesap.com

Geri
Yukarı