ViewSonic VX2458-C-MHD alınır mı?

alperen4127

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sayın Technopat üyeleri. Başlıkta da gördüğünüz monitör hakkında değerli yorumlarınızı merak ediyorum. Daha çok oyun yönelikli alacağım için 1ms 144Hz olmasına önem verdim. ViewSonic monitörü almak mantıklı mı, değilse de ne almalıyım?

Kavis önemli değilse hem IPS hem de özellik bakımından çok dhaa iyi olduğundan bunu öneririm:

IPS nedir? Çok bir bilgim yok kavis kavramı gözüme hoş geldiği için istiyorum hiç denemedim. Bütçem de fazla yok maalesef.

IPS nedir? Çok bir bilgim yok kavis kavramı gözüme hoş geldiği için istiyorum hiç denemedim.
IPS paneller hem renk kalitesi hem de görüş açısı olarak VA ve TN panellerden (Özellikle TN) üstün bir paneldir. Sizinki VA.

Eksisi gecikme olabiliyor fakat yavaştan bu da çözükdü, 1ms'yi MPRT ile de olsa verebiliyorlar.

İki monitör de gecikme olarak aynı fakat IPS panelin renk kalitesinden dolayı ASUS'u öneririm.

Ayriyeten şans işi olsa da Viewsonic'in o modeli diğer monitörlere nazaran bir tıj daha falza sorun çıkartabiliyor.
Tabii ki sizde çıkacak veya çıkmayacak diyemem, ASUS için de aynısı geçerli. Hepsiburada vs. gibi sitlereden okuduğum yorumlar neticesinde söyledim.

Kavis'e çok heves ettiyseniz boşerin, Viewsonic alın, aklınızda kalmasın.

IPS paneller hem renk kalitesi hem de görüş açısı olarak VA ve TN panellerden (Özellikle TN) üstün bir paneldir. Sizinki VA.

Eksisi gecikme olabiliyor fakat yavaştan bu da çözükdü, 1ms'yi MPRT ile de olsa verebiliyorlar.

İki monitör de gecikme olarak aynı fakat IPS panelin renk kalitesinden dolayı ASUS'u öneririm.

Ayriyeten şans işi olsa da Viewsonic'in o modeli diğer monitörlere nazaran bir tıj daha falza sorun çıkartabiliyor.
Tabii ki sizde çıkacak veya çıkmayacak diyemem, ASUS için de aynısı geçerli. Hepsiburada vs. gibi sitlereden okuduğum yorumlar neticesinde söyledim.

Kavis'e çok heves ettiyseniz boşerin, Viewsonic alın, aklınızda kalmasın.
Anladım teşekkürler. Daha uygun bir fiyata önerebileceğiniz farklı monitörler var mı? Yine 1ms 144hz olacak şekilde

Geri
Yukarı