ViewSonic VX2458-C-MHD alınır mı?

Neorfoz

Picopat
Merhaba, herkese iyi forumlar dilerim, bütçem kısıtlı olduğu için 2. El olarak ( 3k bandında ) ViewSonic vx2458 modellerinden birçok ürün gözüme çarptı, bunlar -p-mhd/mhd ve -c-mhd modellerinden, ilk ikisi TN panel ve çok önerilmediği için VA panel olan "-c-mhd" modelini almayı düşünüyorum, bunların arasında kafamı karıştıran kısım, 3 modelinde 2. El fiyatları 3k bandında olması, sizin öneri ve tavsiyeleriniz nedir bilmek istiyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Biraz bakındım ama bütçeme uygun yok hocam,

Düşük bütçe VA panellerden uzak durun. Ghosting seviyesi yüksek olur. Rahatsız eder.
144Hz bulamıyorsan 100Hz sıfır monitör almaya çalış.

Düşük bütçe VA panellerden uzak durun. Ghosting seviyesi yüksek olur. Rahatsız eder.
144Hz bulamıyorsan 100Hz sıfır monitör almaya çalış.
TN panel tercihi yapsam mantıklı olur mu? 100 hz işimi görmez değil ama 144 seçeneği varken en mantıklısı hangisi olur ?

TN panel tercihi yapsam mantıklı olur mu? 100 Hz işimi görmez değil ama 144 seçeneği varken en mantıklısı hangisi olur?

TN panele yapılan yatırıma değmez. TN panelin artık albenisi kalmadı. Monitörden beklentimizi karşılayan panellere yönelmemiz gerekiyor. TN panel bu beklentileri karşılamıyor.

Hocam 3K bandında 2. El 1-2 monitör önerebilir misiniz, zahmet olmazsa eğer,

Maalesef dostum yapamam. 2. El önermek sakat iş. O sorumluluğu almak istemiyorum.
Fakat siz bulursanız paylaşın. Konu sizin konunuz. Konuşur sizin için değerlendirme yaparım. 👍

Maalesef dostum yapamam. 2. El önermek sakat iş. O sorumluluğu almak istemiyorum.
Fakat siz bulursanız paylaşın. Konu sizin konunuz. Konuşur sizin için değerlendirme yaparım. 👍

Bayadır bakıyorum ama düzgün denilebilecek pek birşey bulamandım, VA ve TN dışında %90 75/60 hz var ips olarak,

Biri Game Booster, diğeri Casper. İkisi de salatalık olsa yoğurda doğranmayacak modeller. Dolap uygulaması bilgisayarımda olmadığı için bakamadım ama bu monitörler olmaz dostum. Paranı çöpe atmak seni daha da üzer.
Bu yüzden bunlara para yatırmak yerine ya bütçe arttırmaya çalış ya da 100Hz monitör al.

Geri
Yukarı