Viewsonic VX2458 C-MHD Aynı Anda 1ms ve FreeSync Etkinleştirme Sorun

Mete Karabel

Decapat
Monitörümde (Viewsonic VX2458 C-MHD) freesync etkinleştirdikten sonra 1Ms özelliğini aktifleştirdiğimde ekran sürekli parlaklık kısılıp duruyor. Ekran kartım RTX 2060 olduğundan dolayı FreeSync ile G-Sync bağdaşmadığı için olabilir mi diye düşündüm. Yardım edebilirseniz çok mutlu olurum. :)

Monitörümde (Viewsonic VX2458 C-MHD) freesync etkinleştirdikten sonra 1Ms özelliğini aktifleştirdiğimde ekran sürekli parlaklık kısılıp duruyor. Ekran kartım RTX 2060 olduğundan dolayı FreeSync ile G-Sync bağdaşmadığı için olabilir mi diye düşündüm. Yardım edebilirseniz çok mutlu olurum. :)
Monitörün özelliği bu şekilde usta. İkisinden birisini tercih edeceksin. Ben kilitlemiyorum hiç, en temizi 1ms'de kullanmak oyunlarda. FPS oyunlarında özellikle 1ms olması benim tercihim. Ağır oyunlarda çok yüksek FPS'leri göremeyecek olursam kilitleyip G-Sync açıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı