ViewSonic VX2458 Ghosting

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynı monitör bende var içinden çıkan HDMI kullanıyorsunuz herhalde şimdi giriş geçikmesini açınız bilgisayarı yeniden başlatınız aynı sorun var ise düşük giriş geçikmesini kapatıp oradan yeniden ara diye bir seçenek var ona basınız ve yanıt verme süresi açılacaktır Ultra hızlı yapınız ve yeniden başlatınız eğer ghosting sorunu hala varsa monitör sıkıntılı gönderin iade falan başka çözümü yok içinden çıkan kabloyu bende kullanıyordum sıkıntı yoktu.
Reisim Selamun Aleyküm, aynı monitör bende de var, ben de aynı sorunu yaşıyorum. Daha detaylı anlatma şansın var mı? Anlamadım da. Ben de yapayım aynısını ?
Hocam FPS oyunları oynarken görünüm modlarından oyun özel olarak hep sabit kalsın yanıt verme süresi var orada onu Ultra'da kullanın. Sonra joystick gerektiren araba yarışı olsun NBA olsun futbol oyunlarında ise düşük giriş gecikmesi modunu açmanızı öneriyorum.
Hocam peki bu ghosting sorununu kaldırabilir miyim Monitörün Overdriver'ından ? Fazla bilgim yok o yüzden soruyorum.

Response time ayarını Ultra yaptığınızda oyunlarda gözlemleyiniz. FPS oyunu olsun futbol olsun ghosting hala Ultra yaptığında devam ediyor mu bir bak bakalım. Tam nasıl ne yapcağını bilmiyorsan açıklayıcı söyleyeyim monitörün arka tuş ayarından yapıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı