ViewSonic VX2458 nasıldır?

ViewSonic 23,6'' VX2458-C-MHD 1ms 144Hz FreeSync/GSync FullHD Curved Gaming Monitor | En Ucuzu Akakçe nasıl sizce? CS:GO ve LoL oynuyorum. Onun dışında üniversite için ve dizi film için de kullanırım alınır mı?
Monitör VA panel ve ihtiyaçlarınızı karşılar. Kendime monitör bakarken bahsettiğiniz modeli araştırdığımda çok ölü piksel sorunu yaşayana rastlamıştım. Aşağıya birkaç model önerisi bırakıyorum. Seçim sizin.

(Linklerini paylaştığım ürünler arasında) LG TN panele, AOC ve Philips VA panele, Asus ve Acer ise IPS panele sahip.

Monitör VA panel ve ihtiyaçlarınızı karşılar. Kendime monitör bakarken bahsettiğiniz modeli araştırdığımda çok ölü piksel sorunu yaşayana rastlamıştım. Aşağıya birkaç model önerisi bırakıyorum. Seçim sizin.

(Linklerini paylaştığım ürünler arasında) LG TN panele, AOC ve Philips VA panele, Asus ve Acer ise IPS panele sahip.
Başlıktaki monitörü yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum. Hiç ölü piksel sorunu yaşamadım. Görüntü kalitesi de gayet iyi.

Başlıktaki monitörü yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum. Hiç ölü piksel sorunu yaşamadım. Görüntü kalitesi de gayet iyi.
Siz sorun yaşamamış olabilirsiniz bana da sorun yaşamayacağımı garanti etselerdi zaten Samsung'un kullandığım monitörü yerine gidip o modeli alacaktım ancak çok fazla sorun yaşayan var. Bunu zaten en basitinden Şikayetvar'daki 5 üzerinden 0,7 olan puanlarından anlayabiliyoruz. Şuan o modelin aynı hatta daha düşük fiyatına LG, Asus gibi markaların benzer özellikteki ürünleri varken 1544 TL ye deymeyeceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı