ViewSonic VX2718 vs AOC 24G2U

Bütçe
1900

Arda124

Hectopat
Arkadaşlar, merhaba şimdi aklımda 2 monitör var hangisini alsam karar veremedim.

Not: Çok rekabetçi oyun oynayan biri değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, merhaba şimdi aklımda 2 monitör var hangisini alsam karar veremedim.

Not: Çok rekabetçi oyun oynayan biri değilim.
Dostum iki ürün birbirinden çok farklı. Birisi VA birisi IPS ikisinin de kendine özgü avantajları ve dez avantajları var. Ne amaçla kullanmak istiyorsun söyler misin?

Dostum iki ürün birbirinden çok farklı. Birisi VA birisi IPS ikisinin de kendine özgü avantajları ve dez avantajları var. Ne amaçla kullanmak istiyorsun söyler misin?

AAA oyunlarını oynuyorum ara sıra rekabetçi oynuyorum ama çok rekabetçi oynayan biri değilim genelde diğer tür oyunları oynuyorum.

AAA oyunlarını oynuyorum ara sıra rekabetçi oynuyorum ama çok rekabetçi oynayan biri değilim genelde diğer tür oyunları oynuyorum.
Öncelikle attığım linkteki videoyu izlersen iki panel arasında ki farkı biraz anlamış olursun. Doğru paneli seçmek çok önemli aksi taktirde 5k para da versen seni tatmin etmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı