ViewSonic VX2718 vs ASUS VG278QF

Eniscan Yanar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu an indirimde iki monitör var. Bu iki monitörden birini almak istiyorum ama kararsız kaldım. ASUS'un kalitesi, parlaklık oranı ve 0.5 MS olması beni cezbederken öte yandan TN Panel olmasından ötürü tereddütte kaldım. ViewSonic hakkında ise pek bir fikrim olmadığından görüntü kalitesini kestiremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne tür oyunlar oynuyorsun ve PC başında geçirdiğin sürenin ne kadarını o oyunda harcıyorsun? Odan çok aydınlık değilse 250 candela ve üstü yeterli olur.

Ne tür oyunlar oynuyorsun ve PC başında geçirdiğin sürenin ne kadarını o oyunda harcıyorsun? Odan çok aydınlık değilse 250 candela ve üstü yeterli olur.
Odamda ışık vesaire kullanmıyorum zaten pek :D. Oyun olarak da Valorant, Valheim, Dead By Daylight vesaire oynuyorum ama sürekli oynadığım bir oyun yok. Daha çok video ve film izliyorumç

Odamda ışık vesaire kullanmıyorum zaten pek :D. Oyun olarak da Valorant, Valheim, Dead By Daylight vesaire oynuyorum ama sürekli oynadığım bir oyun yok. Daha çok video ve film izliyorumç
27 inçte VX2718 daha iyi bir seçim olacaktır.

75Hz kabul edilirse AOC Q3279VWF ve 24 inçte ise Dell S2422HG tercih etmenizi öneririrm.
https://www.epey.com/monitor/aoc-q3279vwf.html (biraz zamlanmış)
10 bit

%90 NTSC (CIE:1976), %99 sRGB, %90 DCI P3 ve 350 candela.

Yeni konular

Geri
Yukarı