ViewSonic VX2758-2KP-mhd PUBG'de göz kırpma sorunu

first_fps

Hectopat
İmzam da bulunan sistemi kullanıyorum. Bu monitör G-Sync açık mod ve Ultra hızlı olacak şekilde ayarladım. G-Sync'de herhangi bir problem yok. Demosunu kurup da denedim. Fakat. PUBG'de paraşütten inerken ekranın alt tarafında çizgi şeklinde monitör göz kırpıyor bana 😉 drop olayı kesinlikle yaratmıyor. FPS düşmesi ve ping artması da söz konusu değil. Adam vurmamı etkilemiyor ama sonuçta gözüm oraya dalıyor. Olmaması gerek.
Bu ayarlar ile CS'de adam vurduğumda da takılma mı desem göz kırpma mı desem garip bir şey oluyor. Yarım saniyeden az sürüyor. Daha sonra G-Sync modundan çıkıp CS'ye girdiğimde bahsettiğim garip olay ortadan kalktı gibi. Yani hiç yok gibi bir şey. Sizce sorun nerede?

işlemci: Ryzen 5 3600X anakart: ASUS TUF X570-PLUS ekran kartı: ASUS RTX 2080S RAM: G.Skill tridentz Neo 3600 MHz CL: 16.
sabit disk: 2 TB Barracuda SSD: Samsung 970 Evo 500 GB monitör: ViewSonic VX2758-2KP-mhd kasa: Collermaster TD500.
PSU: High Power element Bronze 750W klavye: ASUS Cerberus Red Switch fare: Logitech G903 l. Speed kulaklık: HyperX orbit.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı