ViewSonic VX2758-2KP-MHD vs. ViewSonic XG2705-2K

Fozruk0

Centipat
Daha fazla  
İki monitörde bundan 1 ay öncesine kadar benzer fiyatlarda seyrediyordu, XG2705-2K şu an 6Klara dayanmışken VX2758-2KP-MHD hala 3K bandında kalmış bu durumda. VX2758-2KP-MHD şu an alınır mı? Yoksa XG2705-2K fiyatının normal seviyeye gelmesi beklenmeli midir?

VX2758-2KP-mhd daha önce kullandım üründe 144 Hz'de flicker problemi yaşanıyor, ürünün teknik servisi de KVK olunca hiçbir çözüm olmuyor. Hakem heyeti ile ürünü iade edebilmiştim. Reddit'te ürünü araştırabilirsin. Ürün sağlam da çıkabilir. Bende 7 ay sonra sorun çıkarttı.
Şunu da söylemeliyim ürünün renk kalitesi ve siyah rengi çok iyi, Malzeme kalitesi biraz düşük ve yükseklik ayarı yapamıyorsun. Sorun çıkartmasa kesinlikle tavsiye ederdim ama başıma gelen olay sonrası tavsiye etmem.

VX2758-2KP-mhd daha önce kullandım üründe 144 Hz'de flicker problemi yaşanıyor, ürünün teknik servisi de KVK olunca hiçbir çözüm olmuyor. Hakem heyeti ile ürünü iade edebilmiştim. Reddit'te ürünü araştırabilirsin. Ürün sağlam da çıkabilir. Bende 7 ay sonra sorun çıkarttı.
Şunu da söylemeliyim ürünün renk kalitesi ve siyah rengi çok iyi, Malzeme kalitesi biraz düşük ve yükseklik ayarı yapamıyorsun. Sorun çıkartmasa kesinlikle tavsiye ederdim ama başıma gelen olay sonrası tavsiye etmem.
Teşekkür ederim, Sanırım 3k bandında daha iyi bir monitör bulamayacağım... o halde bende sorun çıkartırsa uğraşıp iade etmeyi göze alarak ürünü satın alacağım. Sağolun

Teşekkür ederim, Sanırım 3k bandında daha iyi bir monitör bulamayacağım... o halde bende sorun çıkartırsa uğraşıp iade etmeyi göze alarak ürünü satın alacağım. Sağolun
O fiyatlara 2K monitör yerine 1080p bakabilirsin ya da Amazonda ara sıra LG monitörlerde indirimleri takip edebilirsin.

O fiyatlara 2K monitör yerine 1080p bakabilirsin ya da Amazonda ara sıra LG monitörlerde indirimleri takip edebilirsin.

LG 27GL83A-B ve LG 27GL63T-B. Apd bakıyordum lakin siyah kalitesinin kötü olduğunu duydum. Bende siyaha, kontrasta biraz önem gösteriyorum ondan dolayı LG nin 3k bandındaki monitörleri çok hoşuma gitsede biraz uzaklaştım..

1080p önermişsiniz ama genel kullanıcılar 27" de 1080p nin yetersiz olduğu yönünde görüşler mevut bu durumdada 24" e düşmek gerekiyor 1080p 24" bir monitörede 3k vermek istemiyorum 2000tl olarak 24" 1080p öneriniz var mıdır?​

LG 27GL83A-B ve LG 27GL63T-B. Apd bakıyordum lakin siyah kalitesinin kötü olduğunu duydum. Bende siyaha, kontrasta biraz önem gösteriyorum ondan dolayı LG'nin 3K bandındaki monitörleri çok hoşuma gitsede biraz uzaklaştım.​

1080p önermişsiniz ama genel kullanıcılar 27" de 1080pnin yetersiz olduğu yönünde görüşler mevut bu durumdada 24" e düşmek gerekiyor 1080p 24" bir monitörede 3K vermek istemiyorum 2000TL olarak 24" 1080p öneriniz var mıdır?​

Fiyatlar çok değişti o yüzden bir öneride bulunamam.

Geri
Yukarı