Elektronik ViewSonic VX2780-2K 6575TL!

Yer
Niğde

7-9ms GtG'ye sahip olduğundan ghosting ve Motion blur biraz olabiliyor. Bu fiyata bu kadar yapacak bir şey yok. Dandik VA almaktan iyidir 👍

Pazaramada Nays indirimi de oluyordu sanırım onunla ekstra 250TL indirim alabilirsiniz.

Son düzenleme:

7-9ms GtG'ye sahip olduğundan ghosting ve Motion blur biraz olabiliyor. Bu fiyata bu kadar yapacak bir şey yok. Dandik VA almaktan iyidir 👍

Pazaramada Nays indirimi de oluyordu sanırım onunla ekstra 250TL indirim alabilirsiniz.
Bende VX2718-2K var. Ghosting çoğu oyunda hissedilmiyor.

Dikkat etmemiştim valla, IPS miş. IPS te nasıl ghosting olur ya. Bir de pazarlama ayağına MPRT veriyorlar GTG yerine.
Çok fazla yok aslında. En azından Va lar kadar yok. Gtg verseler bile doğru vermiyorlar yani onada takılmaya pek gerek yok. Araştırırsak doğru veriye ulaşabiliyoruz.

Bu niye bu kadar ucuz ki neyse ben msi g274qpf-qd alacaktım ama bu modeli gördüm biliyorum msi’ın monitörü daha iyi ama çok fazla fiyat farkı var sizce verilir mi? Ve verilirse ViewSonic’in msi’ya göre eksileri nelerdir?

Ürün özelliklerinde çözünürlük 1920 1080 yazıyor, kafa karıştırıcı.
Yanlış yazılmış, monitör qhd.
Bu niye bu kadar ucuz ki neyse ben msi g274qpf-qd alacaktım ama bu modeli gördüm biliyorum msi’ın monitörü daha iyi ama çok fazla fiyat farkı var sizce verilir mi? Ve verilirse ViewSonic’in msi’ya göre eksileri nelerdir?
Viewsonic dediğim gibi 7-9ms gtg ye sahip olduğu için ghosting ve Blur yapabilir biraz. Msi ın da nasıl bir model olduğunu bilmiyorum o yüzden kendin araştırman daha iyi olur.

Dikkat etmemiştim vallahi, IPS miş. IPS'te nasıl ghosting olur ya. Bir de pazarlama ayağına MPRT veriyorlar GtG yerine.

Zaten GtG'de de MPRT'de de ortalamayı değil OverDrive ayarı en agresifdeyken aldıkları en düşük süreyi veriyorlar o yüzden rtings veya Hardware Unboxed'un yaptığı gibi bir tepki süresi tablosu görmedikçe kağıtta yazan 1ms süreleri boş laftan ibaret.

Yeni konular

Geri
Yukarı