ViewSonic VX2780-2K nasıldır?

lebowskia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sistemim RTX4070 ve 13900 olacak 2K monitör olarak normalde Gigabyte G27Q 27" düşünüyordum ama ViewSonic VX2780-2K bayağı uyguna gördüm 6.849 TL, özellikleri de bayağı iyi, sizce alınır mı? Tek eksi yanı yükseklik ayarı yok ona da yapacak bir şey yok fiyatı bu kadar iyiyken.

Son düzenleme:
Sisteme göre 1080,2k,4k önerilir. Sistemin nedir ona göre söyleyelim yoksa darboğaz olur.
unutmuşum yazmayı, rtx 4070, 13900k sistem, fiyat olarak fazla üstüne çıkamam zaten aslında başta 1080 düşünüyordum sonra uygun 2k bakmaya başladım.
bütçe durumama göre Gigabyte G27Q 27" için 8 bine kadar çıkma ihtimalim vardı ama bunu 6849 liraya görünce daha iyi olur dedim. zaten 8 bin zorlayacaktı.

Son düzenleme:
unutmuşum yazmayı, rtx 4070, 13900k sistem, fiyat olarak fazla üstüne çıkamam zaten aslında başta 1080 düşünüyordum sonra uygun 2k bakmaya başladım.
bütçe durumama göre Gigabyte G27Q 27" için 8 bine kadar çıkma ihtimalim vardı ama bunu 6849 liraya görünce daha iyi olur dedim.
F/p ürünler üretiyor, alınabilir 2-3k daha üstüne cikilirsa gigabyte, Dell de alınabilir.

O paraya alınır, kontrast dışında çok ahım şahım bir eksisi yok. Ekran parlaklığı yüksek, renk gamutu güzel.

F/P ürünler üretiyor, alınabilir 2-3K daha üstüne cikilirsa Gigabyte, Dell de alınabilir.

Teşekkürler, zaten 9 bin biraz zorlayacaktı, bu iyi oldu, sadece yükseklik ayarı olmasını isterdim, o da çok önemli değil, fiyatı böyle iyi olduktan sonra.

Son düzenleme:
Teşekkürler, evet benim de bugün aklıma gelmişti, ayrı kol takılıyor mu falan diye düşünmüştüm :) çok yüksek ya da alçak gelirse düşünebilirim öyle birşey.
Merhaba bahsettiğiniz monitörü aldınız mı yaklaşık 3 ay geçmiş. ölü piksel çıktı mı ghosting var mı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden

Merhaba bahsettiğiniz monitörü aldınız mı yaklaşık 3 ay geçmiş. ölü piksel çıktı mı ghosting var mı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden
Merhaba Viewsonic indirim bir süre beklemiştim ama indirim olmayınca bende Gigabyte G27Q 27" aldım, bu mönitörden de memnunum, ölü piksel hiç yok bir sorunla karşılaşmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı