ViewSonic VX3258 alınır mı ?

Bütçe
5000
Hocam valla yerinde olsam ikinci el garantili monitörlere de yönelebilirim. Mesela Asus Vg27Aq baya iyi bir monitör. İkinci elden monitör almam diyenlere bakmayın kesinlikle. Alanlar o monitörleri gözleri gibi koruyup bakıyorlar. Zamanında ikinci elden 6 aylık Asus VG279q aldım ağabeyime hala manyak gibi kullanıyor oyun oynuyor 4 senedir tek bir sorun çıkarmadı. 5k monitörü o zamanlar 3.5k'ya almıştık. İkinci eli kesinlikle düşünün derim.

Hocam vallahi yerinde olsam ikinci el garantili monitörlere de yönelebilirim. Mesela ASUS VG27aq bayağı iyi bir monitör. İkinci elden monitör almam diyenlere bakmayın kesinlikle. Alanlar o monitörleri gözleri gibi koruyup bakıyorlar. Zamanında ikinci elden 6 aylık ASUS VG279Q aldım ağabeyime hala manyak gibi kullanıyor oyun oynuyor 4 senedir tek bir sorun çıkarmadı. 5K monitörü o zamanlar 3.5K'ya almıştık. İkinci eli kesinlikle düşünün derim.

Dolandırılma ihtimali de var onu hesaba katalım.

Evine gidip test edip görüp aldıktan sonra ne gibi bir dolandırılma olacak garantili monitörde? Tabii garanti önemli bir şart. 6-7 ay kullanıma kadar alınabilir bence bu tarz monitörler.

Sorunlu olabiliyor. Sonradan bozulabiliyor. 2. elden ben de monitör almıştım 3. ayda bozuldu. ( bu olay 5 yıl önce) direk bozulmaması iyi olduğu anlamına gelmez.

@İsims1Z
3 tane monitör aldım 2. elden. İlki 2014'te aldım 24 inç ASUS hala duruyor taş gibi babam kullanıyor. 2.'si 2017 yılında hala kullanıyoruz PG279Q 2K 165Hz IPS. 3.'sü de 2019 da aldım Zowie XL2411 şu an ben kullanıyorum :)

@İsims1Z
3 tane monitör aldım 2. elden. İlki 2014'te aldım 24 inç ASUS hala duruyor taş gibi babam kullanıyor. 2.'si 2017 yılında hala kullanıyoruz PG279Q 2K 165Hz IPS. 3.'sü de 2019 da aldım Zowie XL2411 şu an ben kullanıyorum :)

Kardeşim ben dolandırıldım diye senin de mi dolandırılman gerekiyor? Ben arkadaşa sadece sıfır monitör almanın daha iyi olduğunu söylüyorum.

Kardeşim ben dolandırıldım diye senin de mi dolandırılman gerekiyor? Ben arkadaşa sadece sıfır monitör almanın daha iyi olduğunu söylüyorum.
Ben de diyorum ki garantili monitör aldıktan sonra kullanımı 6-7 ayı geçmeyecek şekilde alınabilir ve bu dolandırılma olmaz diyorum. Bozulursa yollar garantiye. Merak etme 6-7 ay kullanılmış bir monitörün öyle rahat rahat bozulma ihtimali yoktur. TV değil bu çünkü. Gidip elden monitörü alınca ne gibi bir dolandırılma olacak? Sıfır diyorsun da sıfırı garantisi olduğu için diyorsun. Ben de garantili ikinci ele yönlendiriyorum. Sıfırlarıyla aralarında 2 bine kadar fiyat farkı oluyor adamın paraya ihtiyacı oluyor elinden çabucak çıkarmak için ucuza satıyor garantili monitörü. Hala boş yapıyorsun :D

Ben de diyorum ki garantili monitör aldıktan sonra kullanımı 6-7 ayı geçmeyecek şekilde alınabilir ve bu dolandırılma olmaz diyorum. Bozulursa yollar garantiye. Merak etme 6-7 ay kullanılmış bir monitörün öyle rahat rahat bozulma ihtimali yoktur. TV değil bu çünkü. Gidip elden monitörü alınca ne gibi bir dolandırılma olacak? Sıfır diyorsun da sıfırı garantisi olduğu için diyorsun. Ben de garantili ikinci ele yönlendiriyorum. Sıfırlarıyla aralarında 2 bine kadar fiyat farkı oluyor adamın paraya ihtiyacı oluyor elinden çabucak çıkarmak için ucuza satıyor garantili monitörü. Hala boş yapıyorsun :D

Ben alınmaz demiyorum ki. Hem garanti kelimesini görmemişim. Garantili 2. el monitör alınır ona bir sözüm yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı