Viewsonic XG2401 Freesync 144Hz'e Ulaşıyor mu?

Merhaba,

XG2401 modelimizin yenilenme oranı Free Sync aktifken 20-144Hz aralığında çalışıyor.

Teknoseyir incelemesinde özellikle bu aralığa değinilmişti. (18. dk 'dan itibaren bulabilirsiniz)
AMD Sapphire 380 Nitro, FX 8350 ve Viewsonic XG2401 incelemesi
Merhaba. Bu monitöre sahibim ancak fps 144ün altına düştüğünde ( özellikle 100 altında ) bariz yırtılmalar takılmalar meydana geliyor. Bunun sebebi nedir? Ayrıca yakın zamanda arkadaşımın evinde 1 hafta misafir olarak kaldım. BENQ monitörü var viewsonicten fiyat ve performans olarak SÖZDE daha düşük ancak ben kendi evimde, arkadaşın aldıgı akıcılıgın yarısını alamıyorum. Örnek olarak CS GO'da arkadaşım İNANILMAZ bir akıcılık ile oynar iken, 150-200 fps almama ragmen o akıcılıga erişemiyorum.

Merhaba. Bu monitöre sahibim ancak fps 144ün altına düştüğünde ( özellikle 100 altında ) bariz yırtılmalar takılmalar meydana geliyor. Bunun sebebi nedir? Ayrıca yakın zamanda arkadaşımın evinde 1 hafta misafir olarak kaldım. BENQ monitörü var viewsonicten fiyat ve performans olarak SÖZDE daha düşük ancak ben kendi evimde, arkadaşın aldıgı akıcılıgın yarısını alamıyorum. Örnek olarak CS GO'da arkadaşım İNANILMAZ bir akıcılık ile oynar iken, 150-200 fps almama ragmen o akıcılıga erişemiyorum.

Merhaba,
hangi ekran kartını kullanıyorsunuz? Bağlantı şekliniz nedir? Monitör ve ekran kartı sürücüleriniz güncel mi? Daha detaylı bilgiyi [email protected] adresine mail atarsanız servisten arkadaşlarımızda takip edebilirler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı