ViewSonic XG2405 mi, AOC 24G2U/BK mi?

Bütçe
1850
Hocam artık resmen kumar oynuyor gibi hissediyorum şansıma ne çıkarsa ya ghosting ya ölü pixel ya tearing aldığım hiçbir teknolojik ürünü sorunsuz alamadım o konuda inanılmaz şanssızım daha geçen James Donkey bir monitör aldım onda da bir sürü sorun iade ettim parası elime geçince ViewSonic'i alacağım umarım bir sorunla karşılaşmam.

Piyasadaki bütün monitörlerde ölü piksel ve ghosting çıkma riski var. Bu model kusursuz kimse diyemez. Asus ve LG lerde ghosting nispeten daha az çıkıyor ama bunlarda da ölü piksel çıkma durumu var ve internette araştırırsanız bir çok şikayet bulabilirsiniz. Şahsi fikrim birbirine yakın modeller olduğu için bütçene ve zevkine göre modeli seçip güvenilir bir siteden veya mağazadan alman . Olası bir problem durumunda yardımcı olabilecek bir yerden al.

Hocam artık resmen kumar oynuyor gibi hissediyorum şansıma ne çıkarsa ya ghosting ya ölü pixel ya tearing aldığım hiçbir teknolojik ürünü sorunsuz alamadım o konuda inanılmaz şanssızım daha geçen James Donkey bir monitör aldım onda da bir sürü sorun iade ettim parası elime geçince ViewSonic'i alacağım umarım bir sorunla karşılaşmam.

Amazon'dan ya da mağazadan almanı öneririm.

Klasik olacak ama elektronik gerçekten şans işi . Mesela Samsung G5 ve monster monitörlerde çok fazla ghosting şikayeti var. Ama alıp hiç problem yaşamadan kullananlarda var.

Amazon prime a üye olursanız , ücretsiz özel kargo ile gönderiyorlar. Hem daha özenli bir paketleme oluyor ben de daha hızlı geliyor. Ayrıca prime üye olunca Netflix tarzı bir uygulama ve twitch e de üye olmuş oluyorsunuz.

Bunların dışında müşteriye daha çok önem veren bir firma diğerlerine kıyasla. Ölü piksel çıkması durumunda veya herhangi bir problemde değişim veya iade yapabiliyorsun koşulsuz bir şekilde . Diğer firmalar ürünü servise gönderiyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı