ViewSonic XG2405 nasıldır?

Zifty

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: MSI VENTUS 3060 Ti
İşlemci: Ryzen 5 5600X
Anakart: Gıgabyte B550M DS3H
RAM: 2x8 16GB DDR4 3600Mhz
M.2: Samsung 250GB 970 EVO PLUS NVMe
HDD: Western Digital 3.5" 1 TB
PSU: Xigmatek 600W 80+
Monitör: Samsung QLED 144hz 27inc
Bugün 3800 TL'ye bu monitörü almayı düşünüyorum arkadaşlar, bu monitöre sahip olan arkadaşlar deneyim paylaşabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Genel satışı çok daha pahalı. İtopya'da ucuz. Güncel bir monitör ve değerleri iyi.
Uzun bir süre F/P bandında kalan Gigabyte G24F Monitör
@Sönmez Reis @Røni
Sizin dezavantajınız, şu an monitör piyasası dip seviyede hatta F/P ürünler kalmadı. Giriş seviyesindeki ASUS'lar, Acer'ler ve ViewSonic'ler soru işaretli oluyor. Minimum seviyede önermeye çalışıyorum.

Genel satışı çok daha pahalı. İtopya'da ucuz. Güncel bir monitör ve değerleri iyi.
@Sönmez Reis @Røni
Sizin dezavantajınız, şu an monitör piyasası dip seviyede hatta F/P ürünler kalmadı. Giriş seviyesindeki ASUS'lar, Acer'ler ve ViewSonic'ler soru işaretli oluyor. Minimum seviyede önermeye çalışıyorum.

Bu Philips monitör neden ViewSonic'den daha iyi?

@Sönmez Reis @Røni
Aynen öyle, 4K civarı para verip hiç içime sinmeyen monitör de almak istemiyorum ve şuan gerçekten piyasada bu fiyata düzgün monitör bulamıyorum. Güya indirim dönemindeyiz, bakalım belki Black Friday imdadımıza yetişir. Yazın burun kıvırdığımız monitörler şuan 4000TL üzerinde..

Yeni konular

Geri
Yukarı