ViewSonic XG2405 tam ekran olmuyor

Şans işi dostum. Gene sorun çıkarsa, iade edersin. ViewSonic bu konuda sizi üzmez.
Hepsiburada'dan alıyorum şimdi de. Satıcı hepsiburada seçince teslimat tarihini 15 nisan gösteriyor. Gamers_Arena seçsem ise 17:00'a kadar verirsem bugün kargoya vereceklermiş. Hepsiburada olsun değil mi satıcı?
@CillianMurphy Hocam bir de monitörün ses seviyesi çok düşük geldi bana. Şuan ki Fujitsu L22T-2 LED 2x1W monitörümden çok daha düşük. Halbuki ViewSonic 2x2W. Sizde de ses seviyesi çok düşük mü? JBL GO hoparlörüm neredeyse 3 katı fazla ses veriyor.
Ayrıca
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
TeknoSeyir'in videosunda da aynı siyahlık mevcut. Sizde öyle bir şey yok ama değil mi hocam?

Son düzenleme:
Evet, o ince siyahlık bende de var.

EECF080B-2229-4144-841B-707148CCB07C.jpeg

Standart hoparlör, ne bekliyorsun dostum? Zaten genel olarak kulaklık veya hoparlör kullanılıyor. Zor durumda kalırsan, bunu kullan diye koymuşlar. Çoğu monitörde böyle, monitörden memnun kalmadıysan, direkt iade et.
İade için kargoladım zaten. Yeniden sipariş verirken içimde kuşku oluştu sadece. Görüntü kalitesi ve akıcılık muazzam idi. Hepsiburada'dan alıyorum birazdan. Umarım yarın kargoya verirler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı