ViewSonic XG2405 vs AOC 27G2U/BK

Gapirkont

Kilopat
CS:GO, Valorant PUBG ve LoL gibi oyunlar için almayı düşünüyorum fakat 1 haftadır çok kararsız kaldım. Vatan'a gittim, ViewSonic stoklarda yoktu fakat getirebileceklerini söylediler. AOC'u denedim, gerçekten biraz büyük ve CS:GO gibi oyunlarda sıkıntı yaratmasından korkuyorum. Hangisini almalıyım?

hepinize teşekkürler. 27inç olan aoc'u almayı düşünüyordum fakat fikrim değişti gibi. Sanırım 24 inç viewsonic alıcam.
Şimdi dikkat ettim AOC 27" 1080P imiş. Piksel sayabilirsin o monitörde 🙂. 1080P'de 24" üstüne çıkma bence.

Rekabetçi oyunlar için 24" daha mantıklı olur.
27" biraz büyük olduğu için dikkat dağıtabiliyor bu tarz oyunlarda.

Rekabetçi oyunlarda 27 inch dikkat dağıtabilir.

Ekstradan 1080P 27 inch de piksel yoğunluğu olarak rahatsız edebilir. 24G2U veya XG2405 öneririm. İkisi de benim için 1080P 144Hz'in en taş monitörleri (Orta bütçede)

ViewSonic alırsanız sizi üzmez gayet güzel bir model ve 24 inç. 27 inç biraz büyük özellikle CS gibi oyunlarda alışman uzun zaman alır.

Hepinize teşekkürler, bir sorum daha olacak. AOC C24G1 şu an stoktaymış Vatan'da fakat ViewSonic XG2405 stokta yokmuş, istersem 3-4 gün içinde getirebilirler miş. Sizce 3-4GÜN bekleyip ViewSonic mi alayım AOC'u mu alayım direk? ( AOC C24G1 VA panel ve kavisli. ViewSonic IPS panel ve düz ekran. Başka fark var mı aralarında bilmiyorum)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı