ViewSonic XG2405 vs MSI Optix G241 vs ASUS VG249Q

Hocam bende yakın zamanda alacağım. Çok araştırdım bende bu modelleri. Attıgınız asus ta çok fazla ghosting panel sıkıntısı sorunu oldugun gördüm o yüzden lıstemden çıkarmıştım.Optix serisi de aynı şekide ölü pixel ghosting falan vardı. En temiz en iyisi xg2405 serisi idi. Ama indirimi bekle derim 2 gün öne itopya da 1850 tl idi Bende beklemedeyim xg2405 alıcam

Hocam bende yakın zamanda alacağım. Çok araştırdım bende bu modelleri. Attıgınız ASUS'ta çok fazla ghosting panel sıkıntısınma sorunu oldugun gördüm o yüzden lıstemden çıkarmıştım. Optix serisi de aynı şekide ölü pixel ghosting falan vardı. En temiz en iyisi XG2405 serisi idi. Ama indirimi bekle derim 2 gün öne İtopya da 1850 TL idi bende beklemedeyim XG2405 alacağım.

7.35 ghosting testi, ölü piksel her monitörde olabilir şans işi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

7.35 ghosting testi, ölü piksel her monitörde olabilir şans işi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
elbette ki şans işi ama sorunu yaşayan kişi sayısı çok fazla idi. Viewsonic xg2405 de sorunla karşılaşan görmedim hiç forumda vardır illaki ama diğerlerine oranla memnuniyet çok fazla

Hocam bende yakın zamanda alacağım. Çok araştırdım bende bu modelleri. Attıgınız asus ta çok fazla ghosting panel sıkıntısı sorunu oldugun gördüm o yüzden lıstemden çıkarmıştım.Optix serisi de aynı şekide ölü pixel ghosting falan vardı. En temiz en iyisi xg2405 serisi idi. Ama indirimi bekle derim 2 gün öne itopya da 1850 tl idi Bende beklemedeyim xg2405 alıcam
Benimde aklıma en çok yatan viewsonic oldu

Geri
Yukarı