ViewSonic XG2405 yazılar kötü görünüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GRN00

Femtopat
Yer
Cybertron
1627917835004.png

Ekran alıntısından zaten kötü çıkmış ama sağ alttaki yazılar ayrı bir kötü normalde de kötü. Nasıl düzeltebilirim?

Çok pürüzsüz ve temiz bir görüntü var. Göz doktoruna danışmanızı öneririm.

Windows ayarları ile alakalı bu durum Windows'u perfornmasa alman lazım mesela pencere büyütüp kücültürken bir anda kücülmesi yerine kirmizi cizgilerle alanı belırtıyorsa yazılarda bozulur Windows asgari modda calısıyordur.
2 senecek Windows'tan yazı seceneklerını duzelt bazen format sonrası ekran olarak ne kullanırsan kullan oluyor boyle format sonrası bende de boyleydı Windows ayarlarından duzelttım.

Hava durumu paneli bulanık gözüküyorsa normaldir. Gerçi fotoğrafta net olduğu görünüyor.
Onun dışında bir problem yok. Panel değişikliği sebebiyle tuhaf geliyor olabilir.

Ayrıca monitörün görüntüsünü SS ile bize anlatamazsınız. :) Biz SS'e göre yorum yapıyoruz.

Hava durumu paneli bulanık gözüküyorsa normaldir. Gerçi fotoğrafta net olduğu görünüyor.
Onun dışında bir problem yok. Panel değişikliği sebebiyle tuhaf geliyor olabilir.

Ayrıca monitörün görüntüsünü SS ile bize anlatamazsınız. :) biz SS'e göre yorum yapıyoruz.

Evet SS'te güzel çıkmış ama normalde öyle gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranla alakası yok hocam yazı tiplerinden veya surdan

Denetim Masası --- sistem ve güvenlik --- sistem ---- sağ üstten gelişmiş sistem ayarlari ----- gelişmiş sekmesindeki performansa tıklayıp acilan penceredeki ayarları gorseldekı gibi yap, düzelir.
Bu sekmede isaretli bir şey yoksa Windows ayarları en basittedir, yazi bozulması vs ondan.

Dosya Ekleri

• tekno5.png
    tekno5.png
    153,2 KB · Görüntüleme: 49
Ekranla alakası yok hocam yazı tiplerinden veya şuradan.

Denetim Masası --- sistem ve güvenlik---sistem ---- sağ üstten gelişmiş sistem ayarları ----- gelişmiş sekmesindeki performansa tıklayıp acilan penceredeki ayarlarını görseldeki gibi yap düzelir.
Bu sekmede işaretli bir şey yoksa Windows ayarları en basittedir yazi bozulması vs ondan.

O zaman ekran resminde bozuk şekilde olurdu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı