ViewSonic XG2405 yazılar kötü görünüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GRN00

Femtopat
Yer
Cybertron
1627917835004.png

Ekran alıntısından zaten kötü çıkmış ama sağ alttaki yazılar ayrı bir kötü normalde de kötü. Nasıl düzeltebilirim?

Sizinkisi birazcık daha bulanık bir SS konu sahibininkine göre.

Konu evrildi cevrildi bana geldi, hayda :D
Özetle paint terk olmanın zararlari olmus ancak attığı SS'i tam ekrana alınca yazıların karışmasi vs. attigim panel ile yazi karekteri seciminden düzeltiyor. keskinlik istiyorsa ayarları oradan düzeltecek işte.

Konu evrildi cevrildi bana geldi, hayda :D
Özetle paint terk olmanın zararlari olmus ancak attığı SS'i tam ekrana alınca yazıların karışmasi vs. attigim panel ile yazi karekteri seciminden düzeltiyor. keskinlik istiyorsa ayarları oradan düzeltecek işte.
:D Çok ufak bir fark yahu, karşılaştırın deyince söylemek istedim sadece.

Dediğiniz ayarlarla ilgili olsaydı, bu Windows'un ayarı olduğu için ekran görüntüsünde de belli olurdu. Çok çok ufak bir fark dışında iki SS de net. Yani sorun dediğiniz ayardan değil büyük ihtimalle. Ha, denemekten zarar gelir mi gelmez.

Monitörün ayarlarını sıfırlamayı veya otomatiğe almayı deneyin.

İlk monitörü kurduğumda bende de öyleydi.

:D çok ufak bir fark yahu, karşılaştırın deyince söylemek istedim sadece.

Dediğiniz ayarlarla ilgili olsaydı, bu Windows'un ayarı olduğu için ekran görüntüsünde de belli olurdu. Çok çok ufak bir fark dışında iki SS de net. Yani sorun dediğiniz ayardan değil büyük ihtimalle. Ha, denemekten zarar gelir mi gelmez.

Monitörün ayarlarını sıfırlamayı veya otomatiğe almayı deneyin.

İlk kurulumda bende de o karışma hissiyati vardi yazılar cok icice geciyor gibi geliyordu dediğim yerden ayarlamıştim dediğiniz gibi ekran ayarlarındanda düzelebilir.
+ Olarak ekran kartini Performans'tan kaliteye cekip deneyebilir sanirim. O degılde memnundum halimden kafam karişti simdi:D

Arkadaşlar, bugün normal gelmeye başladı. Herhalde yeni aldığımdandır, konu kilit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı